bazarnews

کد خبر: ۴۵۴۸۸
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۱
مدیرکل امنیتی انتظامی استانداری کرمان گفت: با اقداماتی که در مرز صورت گرفته، شاهد ورود مواد از سمت هرمزگان هستیم و محموله های خیلی سنگینی در این استان کشف شده و نشان می دهد مرزهای دریایی در معرض ورود مواد مخدر است.

"خلیل‌الله همایی راد" امروز 30 دی ماه در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمان اظهار کرد: جنوب استان کرمان تحت تاثیر جریان ورود مواد مخدر از مرزهای شرقی و جنوب سیستان و بلوچستان است.

وی افزود: با اقداماتی که در مرز صورت گرفته، شاهد ورود مواد از سمت هرمزگان هستیم به نحوی که محموله‌های خیلی سنگینی در این استان کشف شده و نشان می‌دهد مرزهای دریایی در معرض ورود مواد مخدر است.

همایی راد تصریح کرد: بیشترین خلاءهای امنیتی چه به لحاظ پاسگاه و ... در نقاطی است که فصل مشترک استان‌هاست و تمرکز نیرو از مرکز استان آغاز می‌شود و هرچه به سمت مرزها می‌رویم، تعداد نیرو و توان رزمی کاهش پیدا می‌کند و در ساختار نیروها، قرارگاه‌ها برای این تشکیل شده که این خلاءها را پوشش بدهد.

مدیرکل امنیتی انتظامی استانداری کرمان با اشاره به اینکه جریان مواد مخدر جریان سیالی است و تغییر مسیر می دهد، گفت: در محدوده بین نیکشهر، بشاگرد و رودبار خلاء بزرگ امنیتی وجود دارد و باید ستاد مبارزه با مواد مخدر در این زمینه برای احداث پاسگاه و استقرار یگان‌های تکاوری تصمیم‌گیری کند.

در این جلسه اعلام شد؛ مراکز همکار در کاهش آسیب‌های اعتیاد 433 مرکز در استان کرمان است که 12 مورد به خانم‌ها اختصاص دارد. همچنین در این جلسه عنوان شد؛ یکی از نگرانی‌ها، مصرف مواد صنعتی است که آسیب شدید و مرگ و میر در مصرف‌کنندگان این مواد بیشتر است.

 

ایسنا

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: