bazarnews

کد خبر: ۵۲۱۰۷
تاریخ انتشار: ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۹
رهبر انقلاب اسلامی در دیدار کارگران:
به مناسبت هفته‌ی کار و کارگر، جمعی از کارگران سراسر کشور، صبح امروز (چهارشنبه) با حضور در حسینیه‌ی امام خمینی رحمه‌الله با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.

گروه کار و تعاون بازارنیوز: درباره‌ی این حرکت اخیر آمریکا [برای تحریم فروش نفت ایران]؛
اولاً تلاش اینها به جایی نمیرسد. ما آن‌قدری که نیاز داریم و خودمان اراده میکنیم، میتوانیم نفت خود را صادر کنیم. آنها به خیال خودشان راه را مسدود کرده‌اند اما ملت فعال و مسئولین بیدار اگر دامن همت به کمر بزنند بسیاری از بن‌بست‌ها را باز خواهند کرد.
ثانیاً بدانند این دشمنی بی‌جواب نخواهد ماند و پاسخ این دشمنی را خواهند گرفت. ملت ایران ملتی نیست که در مقابل دشمنی آنها ساکت بنشیند.
ثالثاً هرچه ما کمتر وابسته به این شکل از فروش نفت باشیم، قدر میدانیم و این برای ما بهتر است.
دشمن علیه ملت و انقلاب عظیم و جمهوری اسلامی ما که فریاد عدالت را در جهان سر داده و ملتها را متوجه خود ساخته بارها اقدام کرده و ناکام شده. حالا در مسائل اقتصادی میگویند میخواهیم ملت ایران را به زانو دربیاوریم. اما بدانند ملت ایران در مقابل آنها به زانو درنخواهد آمد.
آنها به خیال خودشان راه‌ها را مسدود کرده‌اند اما ملت فعال و مسئولین بیدار اگر دامن همت به کمر بزنند بسیاری از بن‌بست‌ها را باز خواهند کرد. هرچه ما کمتر وابسته به این شکل از فروش نفت باشیم، قدر میدانیم و این برای ما بهتر است.
تلاش آمریکا برای تحریم فروش نفت ایران به جایی نمیرسد. ما آنقدری که نیاز داریم و اراده میکنیم میتوانیم نفت خود را صادر کنیم. آنها بدانند این دشمنی بی‌جواب نخواهد ماند و پاسخ آن را خواهند گرفت. ملت ایران ملتی نیست که در مقابل دشمنی آنها ساکت بنشیند.


این خبر در حال به روز رسانی است 

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: