bazarnews

کد خبر: ۵۶۰۸۱
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:
محمد شریعتمداری می‌گوید هیچ کدام از شرکت‌های دریافت‌کننده یک میلیارد یورو ارز دولتی متعلق به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیست.

گروه کار و تعاون بازارنیوز: محمد شریعتمداری درباره نامه رییس جمهور به 4 وزیر برای پیگیری یک میلیارد یورو ارز دولتیکه برای واردات کالاهای اساسی اختصاص داده شده بود، گفت: این نامه خطاب به سه وزیر محترم حوزه تولید یعنی وزرای بهداشت، صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی نوشته شد و هیچ یک از شرکت‌های شستا در لیست شرکت‌های دریافت کننده این ارز دولتی نیستند.

هیچ یک از شرکت‌های وزارت تعاون، در لیست شرکت‌های دریافت کننده ارز دولتی نیستند

وی گفت:در لیست شرکت‌های دریافت کننده یک میلیارد یورو ارز دولتی، هیچ یک از شرکت های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی حضور ندارند.

تمامی وزرا در برابر سرنوشت ارز دولتی دریافتی مسئول هستند

این عضو کابینه دوازدهم در پاسخ به اینکه آیا صحبت شما به این معنا است که هیچ مسئولیتی درباره ارز دولتی متوجه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیست، اظهار کرد: همه مسئول هستند، هر جایی که ارز دولتی گرفته می‌شود کالا باید  وارد کشور شود و اگر کالایی با این ارز وارد نشد مسئولان با فرد خطاکار برخود کنند، این گونه عکس العمل ها وظیفه همه ما است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: در لیستی که بانک مرکزی اعلام کرده است، اسمی از شرکت های مربوط به صندوق‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیست.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: