bazarnews

کد خبر: ۵۶۷۴۹
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۱
رگنراک” (Thor: Ragnarok) در سال ۲۰۱۷ پس از دو دنباله‌ی نه چندان موفق اکران شد و نفسی تازه به چندگانه‌ی “خدای آذرخش” بخشید و یکی از به‌یادماندنی‌ترین شخصیت‌های شرور “دنیای سینمایی مارول” را معرفی کرد.

اگرچه ماجراجویی “تایکا وایتیتی” در فضا در میان فیلم‌های استودیوی مارول در رتبه‌های بالا قرار می‌گیرد و تحسین کارگردانانی مانند “کوئنتین تارانتینو” را در پی داشته، اما خود “کیت بلانشت” بازیگر نقش “هلا” در آن فیلم همچنان “کاپیتان مارول” (Captain Marvel) را ترجیح می‌دهد.

بازیگر استرالیایی برنده‌ی اسکار اخیراً به مناسبت اکران “کجا می‌روی برنادت؟”مصاحبه کرده و در پاسخ به این پرسش که نظرش در مورد حضور “ناتالی پورتمن” در چندگانه‌ به عنوان “ثور” جدید چیست، از این ایده حمایت می‌کند: “بسیار بسیار هیجان‌زده‌ام. دوست دارم هرچه زودتر ببینمش، زیرا از دیدن فیلم در کنار بچه‌هایم خیلی لذت می‌برم. اما ضمن احترام به تایکا باید بگویم که “کاپیتان مارول” را بیشتر دوست داشتم. شاید فیلم محبوبم باشد.”

نظر کیت بلانشت درباره ناتالی پورتمن

“کاپیتان مارول” اوایل سال جاری میلادی نقدهای مثبت زیادی دریافت کرد و در سراسر دنیا ۱.۱۲۸ میلیون دلار فروخت. گفتن ندارد که “کاپیتان مارول ۲” هم توسعه خواهد یافت، اما در حال حاضر بخشی از فاز چهارم فیلم‌های مارول نیست، بنابراین دست کم تا سال ۲۰۲۲ روی پرده نمی‌رود.

اما تا آن زمان باید دید در تاریخ ۵ نوامبر ۲۰۲۱ وقتی “ثور: عشق و آذرخش” (Thor: Love and Thunder) روی پرده می‌رود، “ناتالی پورتمن” چگونه جانشین “کریس همسورث” خواهد شد.

برچسب ها: سینما ، فیلم ، هالیوود
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: