bazarnews

News ID: ۶۰۰۹۸
Publish Date: ۱۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰
عضو کمیسیون عمران مجلس:
مجید کیانپور گفت: فاز نخست آزادراه تهران-شمال حدود ۳۲ کیلومتر است که با افتتاح آن، شمال پایتخت به منطقه شهرستانک متصل خواهد شد. با بهره برداری از فاز یک این پروژه، زمان رسیدن به شهرستانک حدود ۲۰ دقیقه کاهش خواهد یافت.
مجید کیانپور عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به عدم بهره برداری از فاز یک پروژه آزادراه تهران-شمال، گفت: بر اساس برنامه ریزی های وزارت راه و شهرسازی و بنیاد مستضعفان قرار بود که فاز یک این پروژه تا پایان شهریور ماه سال جاری به بهره برداری برسد، اما متأسفانه تاکنون این امر محقق نشده است.

فاز یک پروژه آزادراه تهران-شمال مراحل پایانی خود را طی می کند

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: فاز یک پروژه آزادراه تهران-شمال مراحل پایانی خود طی می کند و طبق گزارش های اعلامی، بیش از 97 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

کاهش 20 دقیقه‌ای زمان رسیدن به منطقه شهرستانک با افتتاح فاز نخست آزادراه تهران-شمال

فاز نخست آزادراه تهران-شمال حدود 32 کیلومتر است که با افتتاح آن، شمال پایتخت به منطقه شهرستانک متصل خواهد شد. با بهره برداری از فاز یک این پروژه، زمان رسیدن به منطقه شهرستانک حدود 20 دقیق کاهش خواهد یافت

وی گفت: فاز نخست آزادراه تهران-شمال حدود 32 کیلومتر است که با افتتاح آن، شمال پایتخت به منطقه شهرستانک متصل خواهد شد. با بهره برداری از فاز یک این پروژه، زمان رسیدن به منطقه شهرستانک حدود 20 دقیقه کاهش خواهد یافت.

کاهش ترافیک و کاهش چشمگیر مصرف سوخت آثار مثبت بهره برداری از فاز یک  آزادراه تهران-شمال

این نماینده مردم در مجلس دهم گفت: کاهش ترافیک جاده چالوس و آزادراه تهران-کرج-قزوین و همچنین کاهش چشمگیر مصرف سوخت از آثار مثبت بهره برداری از فاز یک  آزادراه تهران-شمال خواهد بود.

روند کند اجرای فاز دو و سه آزادراه تهران-شمال

کیانپور ادامه داد: خوشبختانه با اقدامات صورت گرفته، فاز چهار آزادراه تهران-شمال مورد بهره برداری قرار گرفت، اما فازهای دو و سه این پروژه هنوز با روند کند در حال اجرا و عملیات است.

وی تصریح کرد: اجرای کانل پروژه آزادراه تهران-شمال موجب کوتاه شدن سه ساعته زمان سفر می شود، از این رو اجرای هر چه سریع تر ضروری است.

عضو کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: بنیاد مستضعفان به عنوان مجری پروژه آزادراه تهران-شمال باید در گام نخست هر چه سریعتر فاز نخست پروژه را عملیاتی کند.

نظرات کاربران
Name:
Email:
* Comment: