bazarnews

کد خبر: ۶۰۳۲۱
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۱
در راستای احقاق حقوق عامه با ورود مدعی العموم به موضوع برنج‌های آلوده و غیر قابل مصرف حتی برای دام، ۵۴ تن برنج در شادگان معدوم شد.

گروه اقتصادکلان بازارنیوز: کیانی راد دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شادگان از معدوم شدن ۵۴ تن برنج آلوده و غیرقابل مصرف حتی برای دام در شهرستان شادگان خبرداد.

کیانی راد با اشاره به گزارش‌های رسیده در پرونده و باتوجه به بررسی و اظهار نظر کارشناسان وزارت بهداشت و درمان مبنی بر غیر قابل مصرف بودن محموله حتی برای مصرف دام اظهار کرد: این میزان برنج  با حضور در محل برنج‌های موصوف با در نظر گرفتن کلیه موازین بهداشتی و ایمنی معدوم شد.

دادستان شادگان در ادامه افزود: در اجرای فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر رونق تولید، اشتغال و اقتصاد مقاومتی، حمایت همه جانبه از رونق بندر شادگان بر اساس اختیارات قانونی و در حیطه مقررات را در دستور کار داریم.

وی تاکید کرد:  در عین حال افرادی که با ورود موادغذایی فاسد و غیرقابل مصرف امنیت، آسایش و سلامتی هموطنانمان را در معرض تهدید قرار دهند تحت تعقیب و پیگرد قضایی قرار می‌گیرند.

کیانی راد اظهار کرد: بندرشادگان جزو بنادر مهم کشور است که می‌بایست ضمن حمایت قضایی و ایجاد شرایط مناسب برای فعالان اقتصادی، زمینه لازم را برای صادرات بیشتر و ایجاد زمینه اشتغال جوانان و کاهش نرخ بیکاری در این شهرستان فراهم کنیم.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: