bazarnews

کد خبر: ۶۰۵۵
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۴
نگاهی بر واردات هوندا
تنها در مرداد ماه امسال 106 دستگاه خودرو از کمپانی هوندا با ارزشی بالغ بر 100میلیارد ریال معادل سه میلیون دلار به کشور وارد شده است.
بازار نیوز -  کشور ژاپن به عنوان یکی از تولید کنندگان مطرح خودرو در عرصه بین المللی شناخته شده است، بطوریکه در بین انواع خودرو های تولید جهان، اتومبیل های ژاپنی لقب قدرت و دوام را با خود یدک می کشند و همین امر کافی است برای آنکه بازار واردات این چهارچرخ ها در داخل کشور ما نیزداغ باشد.
 
براساس این گزارش این علاقه مندی به خودروی ژاپنی ها در کشور موجب شده تا علاوه بر واردات تویوتا، لکسوس، مزدا و میتسوبیشی ورود هوندا به بازار خودروی داخل نیز رنگ و بوی جدی تری به خود بگیرد بطوریکه طبق آمار گمرک تنها در مرداد ماه امسال 106 دستگاه خودرو از این کمپانی با ارزشی بالغ بر 100میلیارد ریال(100.483.110.825)، معادل سه میلیون دلار(3.225.225)به کشور وارد شده است.

این رقم تنها سهم واردات دو مدل از خودروهای این کمپانی به نام های هوندا آکورد و هوندا CV-R است.

هوندا CV-R
گفتنی است از این نوع هوندا تعداد 59 دستگاه به ارزش ریالی 53 میلیارد ریال (53.432.284.550) و ارزش دلاری یک میلیون دلار (1.708.100) وارد کشور شده است؛ CV-R یک خودروی دو دیفرانیسیل با حجم موتور  cc2356  است که این موتور چهار سیلندری با دارا بودن 16 سوپاپ، توانایی تولید 185 اسب بخار قدرت و 199 کیلومتر در ساعت سرعت را دارا است.

از امکانات داخلی این خودرو می توان به صندلی های برقی، تهویه مطبوع دوگانه، آینه های برقی، چراغ های مه شکن، سیستم کروز کنترل، دوربین عقب، سنسور پارک و کلید هوشمند اشاره کرد.

گفتنی است این خودرو در بازار داخلی تا  255 میلیون تومان معامله می شود.

نمای داخلی:وقتی هوندا خیابان های کشور را تسخیر می کند+عکس 

 
نمای جلو:

وقتی هوندا خیابان های کشور را تسخیر می کند+عکس
 
نمای پشت:


وقتی هوندا خیابان های کشور را تسخیر می کند+عکس
 
هوندا آکورد
براساس این گزارش از این مدل تعداد 47 دستگاه با ارزشی بالغ بر 47 میلیارد ریال(47.050.826.275) معادل یک میلیون و پانصد هزار دلار(1.517.155) وارد کشور شده است؛ هوندا آکورد با بهره مندی از یک موتورcc 2400  می تواند با تولید 173 اسب بخار این خودروی یک و نیم تنی را تا 222 کیلومتر در ساعت به حرکت در آورد.

آکورد در دو مدل  سدان و کوپه با موتور های چهار سیلندر و شش سیلندر و گیربکس دنده ای یا اتوماتیک به دست مشتریان می رسد.

از امکانات رفاهی این خودرو می توان به صندلی های تمام چرم برقی با قابلیت تنظیم در هشت جهت، تهویه مطبوع اتوماتیک، آینه های برقی، دوربین عقب، سنسور پارک و کروز کنترل اشاره کرد.

شایان ذکر است هوندا آکورد در بازار داخلی تا مبلغ 205 میلیون تومان مورد معامله قرار می گیرد.

نمای داخلی:


وقتی هوندا خیابان های کشور را تسخیر می کند+عکس

نمای جلو:

وقتی هوندا خیابان های کشور را تسخیر می کند+عکس

 
نمای پشتی:

 
وقتی هوندا خیابان های کشور را تسخیر می کند+عکس 
خبرهای مرتبط
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: