bazarnews

کد خبر: ۶۱۱۱۵
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۱
شرایط این روز‌های باشگاه استقلال باعث شده تا مسئولان وزارت ورزش و جوانان برای تغییرات اساسی در مدیریت این باشگاه دست به کار شوند و پشت پرده با برخی گزینه‌های احتمالی مذاکراتی داشته باشند.

آشنایی مدیرعامل استقلال و شخص اول وزارت ورزش و جوانان باعث شده تا بحث رودربایستی نیز به میان بیاید و برکناری فتحی به تاخیر بیفتد. از گوشه و کنار به گوش می‌رسد که سران وزارت ورزش و جوانان از برخی پیشکسوتان استقلال درخواست کرده اند تا آن‌ها مدیرعامل فعلی باشگاه استقلال را راضی به استعفا کنند چرا که بحث دوستی این اجازه را نمی‌دهد که وزارت ورزش رسما خواستار رفتن مدیر عامل استقلال شود.

به هر ترتیب مذاکرات زیادی با افرادی همچون کاظم اولیایی، محمد حسین قریب و حتی یک گزینه دیگر برای در اختیار گرفتن پست ریاست باشگاه استقلال انجام شده، اما استعفا نکردن فتحی معادلات وزارت ورزش و جوانان را بر هم زده است. این وزارتخانه گزینه‌های مدیر عاملی استقلال را در آب نمک نگه داشته تا با استعفا از سوی نفر اول این باشگاه گزینه جدید را جایگزین او کند.

پیشکسوتان طبق دستور گرفته شده مصاحبه‌ای را در روز‌های اخیر انجام دادند تا بحث کنار رفتن مدیر عامل استقلال قوت بگیرد.

کاظم اولیایی گفت: به نظر می‌رسد خود آقای فتحی می‌خواهد از استقلال جدا شود. به همین دلیل مجمع باشگاه مذاکراتی را با گزینه‌های مختلف آغاز کرده است. بالاخره فشار کار سنگین است. من شنیده ام فتحی خسته شده است. او یا استعفا کرده یا در شرف استعفا است. به همین دلیل مجمع سراغ گزینه‌های دیگری رفته است.

او بیان کرد: مجمع باشگاه برای انتخاب مدیرعامل استقلال مذاکراتی را با گزینه‌های مختلف شروع کرده است. باید اجازه بدهید مجمع بتواند مدیر اصلح را انتخاب کند. فعلا من همین را می‌توانم به شما بگویم.

این مصاحبه به نوعی خواسته تا به مدیر عامل استقلال این را برساند که وزارت ورزش و جوانان خواستار استعفای او است و چوب خط فتحی را پر شده نشان می‌دهد.

این در حالی است که مدیر عامل استقلال هر بار موضوعات مطرح شده را تکذیب می‌کند و خبر رفتن خود از این باشگاه را شایعه می‌خواند در صورتی که وزارت ورزش هر لحظه منتظر رسیدن برگه استعفا او به سئول است.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: