bazarnews

کد خبر: ۶۱۷۸۸
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۰
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از مورد عجیبی که در شیراز اتفاق افتاده خبر داد.
سرهنگ محمد بخشنده رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت گفت: ماموران پایگاه چهارم پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه یکی از قاچاقچیان حرفه‌ای مواد افیونی، با همکاری یکی از همدستانش مقادیری موادمخدر از استان‌های جنوبی کشور خریداری و قصد دارد در فرصت مناسبی با استفاده از یک دستگاه کامیونت تحت پوشش محموله دلستر، مواد مخدر را به شهر تهران منتقل کنند.
 
وی افزود: بررسی موضوع در دستور کار تیم عملیات ویژه پایگاه چهارم پلیس مبارزه با موادمخدر قرار گرفت.
 
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر توضیح داد: در پایش‌های اطلاعاتی به دست آمد که متهمان قصد دارند مواد مخدر‌ها را در قوطی‌های دلستر جاسازی کرده و پس از گذشتن از استان فارس به شهر تهران محموله را منتقل کنند که در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی، مسیر تردد کامیونت متهمان پیش بینی شد.
 
وی افزود: با اخذ نیابت قضائی، تیمی از ماموران پایگاه چهارم پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت به شهر بوانات استان فارس، اعزام و موفق شدند خودرو متهم را در گذرگاهی در حوالی بوانات مشاهده و بلافاصله دستور توقف خودرو را اعلام کردند.
 
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت با اشاره به اینکه هر ۲ متهم دستگیر و در بازرسی از محموله کامیون ۵۰ کیلوگرم تریاک جاساز شده، کشف شد، خاطر نشان کرد: متهم به همراه موادمخدر کشف شده برای سیر مراحل قانونی در اختیار پلیس مبارزه با موادمخدر بوانات قرار گرفت.
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: