bazarnews

کد خبر: ۶۲۱۰۳
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۵
بر اساس حکم کمیته انضباطی و به دلیل مصاحبه چندی پیش گابریل کالدرون، سرمربی پرسپولیس یک جلسه محروم شد. بدین ترتیب این مربی نمی‌تواند در بازی بعدی پرسپولیس برابر نفت مسجدسلیمان تیمش را از روی نیمکت هدایت کند.

گابریل کالدرون به این حکم واکنش نشان داده و گفته: «مگر من چه گفتم؟ بعضی‌ها در نشست خبری صندلی پرت کردند، محروم نشدند. بدترین رفتار‌ها را داشتند و ۱۰ دقیقه بازی را معطل کردند ولی محروم نشدند. چرا باید من محروم شوم؟ واقعاً نمی‌دانم!»

شاید برای خیلی‌ها این پرسش به وجود آمد که منظور کالدرون چیست؟ چه کسی صندلی پرت کرده یا بازی را معطل کرده و محروم نشده است؟

هرچند باید به این سؤالات (البته با اجازه کمیته انضباطی) خود گابریل کالدرون جواب بدهد، اما شنیدیم منظور او از پرت کردن صندلی آندره‌آ استراماچونی بوده است. ظاهراً بحث بر سر هل دادن و کنار زدن صندلی در کنفرانس خبری بوده که کالدرون پرسیده چرا این قبیل مربیان محروم نمی‌شوند؟

اما در مورد مربی‌ای که بازی را تعطیل کرده بحث ظاهراً بر سر رسول خطیبی سرمربی ماشین‌سازی تبریز است. کسی که بعد از اعلام پنالتی به سود پرسپولیس در تبریز و تهران بازی را معطل کرده و محروم نشده است!

نکته جالب آنکه صادرکننده این احکام (بخوانید اسماعیل حسن‌زاده) به تازگی از سمت خود به عنوان رئیس کمیته انضباطی استعفا کرده و از فدراسیون فوتبال رفته است!

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: