bazarnews

کد خبر: ۶۲۱۷۱
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۴
محمدباقر نوبخت اظهارداشت: در این شرایط سخت تحریم،  درآمد دولت طی امسال ۲۰ درصد افزایش داشته و تا کنون پاداش سال گذشته همه بازنشسته‌های کشور پرداخت شده است.

گروه اقتصادکلان بازارنیوز: محمدباقر نوبخت، دیروز در جلسه شورای برنامه ریزی استان کردستان اظهار کرد: در حال حاضر بدترین شرایط تحریم ها را تجربه می کنیم و دشمن فقط برای تامین دارو و غذا اجازه فروش نفت را به ایران داده بود که آن هم انجام نشد.

وی افزود: ایران بین کشورهای نفت خیز بیشترین رشد را داشت اما دشمن مانع ادامه این روند شد.

معاون رییس جمهور بیان کرد: اکنون بعد از گذشت ۴ سال از تحریم های سخت کشور، هنوز فعالیت کشور ادامه دارد و درحال برگشت به شرایط عادی است.

وی افزود: جدیت موجود در این جلسه که با حضور نمایندگان دولت و مردم در حال برگزاری است، نوعی تمسخر به دشمنانی است که فکر می کردند با تحریم ها می توانند مانع توسعه کشور شوند.

نوبخت اعلام کرد: در این شرایط سخت تحریم، درآمد دولت طی امسال ۲۰ درصد افزایش داشته و تا کنون پاداش سال گذشته همه بازنشسته های کشور پرداخت شده است.

وی همچنین، پرداخت نقدی ۱۳ هزار و ۵۰۰ میلیار تومان به گندم کاران، پرداخت ۱۶ میلیارد تومان خسارات سیل و غیره را از جمله دستاوردهای مالی دولت در شرایط تحریم ذکر کرد.

معاون رییس جمهور عنوان کرد: دولت خود را موظف به متعهد بودن در برابر اجرایی کردن قول های مساعدی که به مردم داده، کرده است.

وی اعلام کرد: دولت، مجلس و قوای سه گانه زیر سایه رهبری در تلاش است تا نمادی از خدمت به مردم را به تماشا بگذارد.

نوبخت با اشاره به اینکه سرریز رفاه برای محرومین در برنامه دولت نیست خاطرنشان کرد: اما با این وجود دولت برنامه ویژه ای برای حمایت از محرومان را در دستور کار دارد.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: