bazarnews

کد خبر: ۶۲۴۱۸
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۹
یکی از بازیکنان تیم ملی در صحبت‌هایی خصوصی گفته است: وقتی به امان رسیدیم، می‌دانستیم کارمان سخت است، چون به آن شکل که برای یک بازی حساس لازم بود، تمرین نکردیم.

بعد از شکست مقابل عراق، ملی‌پوشان شبانه به تهران برگشتند و نیمه شب خسته و ناراحت به خانه‌های‌شان رفتند. آن‌ها فعلاً ترجیح می‌دهند سکوت اختیار کنند، اما وقتی به شکل غیررسمی و دوستانه پای حرف‌شان می‌نشینی، دل‌شان پر است؛ پر از بی‌تفاوتی مارک ویلموتس و رفتارهای خونسردانه‌اش! فدراسیون فوتبال سعی کرده به هر زبانی شده آن‌ها را آرام نگه دارد تا فعلاً حرف تندی نزنند، اما ملی‌پوشان در مکالمه خصوصی با مسئولان فدراسیون هم اعتراض‌هایی داشتند.

یکی از ملی‌پوشان در صحبت‌های خصوصی با خبرنگار خبرورزشی وقتی با این سؤال مواجه شد که ویلموتس چه برنامه‌ای برای بازی با عراق داشت، گفت: «چیزی از قول من ننویسید، راستش را اگر بخواهید هیچ چی! حقیقتاً مشکل اصلی این است که ویلموتس هیچ برنامه‌ای ندارد، اصلاً در باغ نیست!»

این حرف‌های تند اگر رسانه‌ای شود، شرایط برای ویلموتس از این که هست هم بدتر خواهد شد. البته این تنها اعتراض و انتقاد ملی‌پوشان نیست. یکی دیگر از بازیکنان به خبرورزشی گفت: «اصلاً تمرینات خوبی برای این بازی نداشتیم. وقتی به امان رسیدیم، می‌دانستیم کارمان سخت است، چون به آن شکل که برای یک بازی حساس لازم بود، تمرین نکردیم.»

وقتی از این ملی‌پوش پرسیدیم آیا راست است ویلموتس برای این بازی هیچ برنامه‌ای نداشت، گفت: «برنامه یعنی چی؟ این که پای تخته حرف بزند یا در جلسه توجیهی به شکل تئوری موارد را بگوید که ملاک نیست. برنامه داشتن زمانی معنی پیدا می‌کند که ما همان برنامه‌ها را تمرین کرده باشیم. ما اصلاً تمرینات خوبی نداشتیم.»

از همه منطقی‌تر یکی از بازیکنان باتجربه تیم ملی حرف می‌زند: «انتخاب ویلموتس بعد از مربی سخت‌گیری مثل کی‌روش واقعاً اشتباه بود. ویلموتس آن ابهت لازم برای تأثیر گذاشتن روی ملی‌پوشان را ندارد. بچه‌ها بعد از کار کردن با کی‌روش، انگار الان رها شده‌اند و این اصلاً اتفاق خوبی نیست» این بازیکن باتجربه از مسعود شجاعی هم دفاع می‌کند: «لطفاً تقصیرها را گردن مسعود نیندازید. مقصر کسانی هستند که به ویلموتس گفتند از مسعود استفاده کن. به او گفتند مشکل تیم این است که داخل زمین، بزرگتر ندارد و او هم از شجاعی استفاده کرد. مسعود باید چه کار می‌کرد؟ باید می‌گفت بازی نمی‌کنم؟» وقتی از این ملی‌پوش پرسیدیم چرا به فدراسیون نمی‌گویید ویلموتس را بیشتر در ایران نگه دارد تا لیگ را کامل ببیند و بازیکنان را بیشتر بشناسد، گفت: ما را با فدراسیون درگیر نکنید. ما فقط بازیکن تیم هستیم.»

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: