bazarnews

کد خبر: ۶۲۸۴۲
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۴
لواندوفسکی در فصل جاری رقابت‌های بوندسلیگا عملکرد خیره‌کننده‌ای از خود نشان داده است و در 11 بازی پیاپی موفق به گلزنی شد.

 هانس فلیک سرمربی بایرن به ستایش از لواندوفسکی پرداخت و گفت: لوا هر آنچه را که یک مهاجم بزرگ باید داشته باشد، دارد. او خوب سر می‌زند و شوت‌های دقیقی دارد و یک تمام کننده واقعی است. خوشحالیم که چنین مهاجمی را در اختیار داریم. لواندوفسکی و مسی استثنایی هستند. به نظرم لواندوفسکی بهترین مهاجم کنونی جهان است.

سرمربی بایرن درباره توپ طلا گفت: معیارهای خاصی برای این جایزه وجود دارد. برایم این سوال وجود دارد که چرا بعضی از بازیکنان به این جایزه دست پیدا نمی‌کنند. به عنوان مثال بازیکنی مانند فیلیپ لام موفقیت های خیره کننده‌ای داشت اما به توپ طلا نرسید.

هانس فلیک نتایج بسیار خوبی با بایرن به دست آورده و رسانه‌های آلمانی او را به هاینکس مقایسه می‌کنند. او دراین باره گفت: هاینکس بهترین مربی من بوده است. او رابطه بسیار خوبی با بازیکنان داشت و او را از بهترین مربیان تاریخ فوتبال آلمان می‌دانم. من با هاینکس صحبت کردم و از من حمایت کرد. نمی‌توانم خودم را با این مربی بزرگ مقایسه کنم و شبیه بدانم.

بایرن مونیخ در هفته سیزدهم رقابت‌های بوندسلیگا باید به مصاف بایر لورکوزن برود.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: