bazarnews

کد خبر: ۶۳۵۹۵
تاریخ انتشار: ۰۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۲
کمپینی برای انعکاس درد مردم؛ شنیده می‌شوید / ۵
پایگاه خبری تحلیلی بازارنیوز چند روز پیش کمپینی مردمی را راه اندازی کرد که با استقبال بسیار خوبی مواجه شد.

پایگاه خبری تحلیلی بازارنیوز چند روز پیش کمپینی مردمی را جهت رساندن صدای گلایه مردم به مسئولین راه اندازی کرد. در این کمپین تلاش شده دردهای ساکنین مناطق آزاد جمع آوری و نشر داده شود. در همین راستا خیل کثیری از هموطنان گلایه مند، از شب راه اندازی کمپین، با ارسال ویدئو به این پایگاه خبری تحلیلی، ما را در به سرانجام رساندن این مهم یاری کردند.

در فیلم زیر که از طریق تلگرام و از سوی فردی ۲۵ ساله به دست ما رسیده است، خبر از آن می‌دهد که وضعیت آب گرفتگی معابر در منطقه آزاد اروند با گذشت چند هفته از بارندگی، هنوز بحرانی است و صدای مردم را در آورده است. بر اساس گفته‌های ارسال کننده فیلم، تا کنون هیچ نهادی برای رفع این مشکل به این منطقه رجوع نکرده و مردم به صورت خودجوش و با کرایه کردن لجن کش، اقدام به رفع این مشکل کرده اند.

پایگاه خبری تحلیلی بازارنیوز در نظر دارد با انتشار ویدئوها، بر آلام و زخم های مردم مرهمی باشد. فلذا ضمن دعوت شما به مشاهده پنجمین ویدئو ارسالی، تقاضا داریم ویدئو های خود را با هشتگ #مناطق_آزاد و #منطقه_آزاد منتشر کنید و یا از طریق اینستاگرام، تلگرام و بخش تماس با ما سایت، با ما در میان بگذارید.

 

خبرهای مرتبط
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: