bazarnews

کد خبر: ۶۳۶۹۱
تاریخ انتشار: ۰۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۸
کمپینی برای انعکاس درد مردم؛ شنیده می‌شوید / ۷
پایگاه خبری تحلیلی بازارنیوز چند روز پیش کمپینی مردمی را راه اندازی کرد که با استقبال بسیار خوبی مواجه شد.

پایگاه خبری تحلیلی بازارنیوز چند روز پیش کمپینی مردمی را جهت رساندن صدای گلایه مردم به مسئولین راه اندازی کرد. در این کمپین تلاش شده دردهای ساکنین مناطق آزاد جمع آوری و نشر داده شود. در همین راستا خیل کثیری از هموطنان گلایه مند، از شب راه اندازی کمپین، با ارسال ویدئو به این پایگاه خبری تحلیلی، ما را در به سرانجام رساندن این مهم یاری کردند.

در فیلم زیر که از طریق تلگرام به دست پایگاه خبری تحلیلی بازارنیوز رسیده است، گودبرداری غیر اصولی جهت احداث ساختمانی در منطقه آزاد قشم، سبب شده که پیاده روهای اطراف پروژه دچار شکاف عمیقی شوند. علیرغم ایجاد این مشکل برای مردم، مسئولین مربوطه در اقدامی مضحک، به جای ترمیم پیاده روها، آن ها را آسفالت کرده اند! به گفته ی ارسال کننده ویدئو، این اقدام جهت عدم راهیابی آب به محل پروژه صورت گرفته است.

پایگاه خبری تحلیلی بازارنیوز در نظر دارد با انتشار ویدئوها، بر آلام و زخم های مردم مرهمی باشد. فلذا ضمن دعوت شما به مشاهده هفتمین ویدئو ارسالی، تقاضا داریم ویدئو های خود را با هشتگ #مناطق_آزاد و #منطقه_آزاد منتشر کنید و یا از طریق اینستاگرام، تلگرام و بخش تماس با ما سایت، با ما در میان بگذارید.

خبرهای مرتبط
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: