bazarnews

کد خبر: ۶۴۳۳۷
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۵
این کتاب برای کسانی طراحی شده که یک وسیله‌ ارزشمند و قوی برای تغییرات شخصی مثبت می‌خواهند یا به آن نیاز دارند.

خود هیپنوتیزم فوری به شما وسایل سریع و ساده‌ای را برای بهبود کیفیت زندگی خود در بسیاری از بخش‌ها ارائه می‌دهد.

اگر خواننده‌ مشتاق کتاب‌های "خودت انجام بده" هستید، خود هیپنوتیزم فوری را جایگزین مناسبی برای برخی از شیوه‌های دیگری خواهید یافت. که ممکن است آن‌ها را آزمایش کرده باشید.

اگر یک هیپنوتیزم درمانگر حرفه‌ای یا یک روانپزشک هستید،از سادگی قدرتمند خود هیپنوتیزم فوری به هیجان خواهید آمد.

قواعد عملی این شیوه دارای نشانه‌ها و کاربردهای بسیاری برای رشته‌های هیپنوتیزم درمانی، روانپزشکی و غیره است.

چیزی که یاد خواهید گرفت

موضوع اصلی این کتاب حول محور یادگیری خود هیپنوتیزم فوری است. این کتاب نه فقط به شما مفاهیم خود هیپنوتیزم فوری را معرفی می‌کند، بلکه در واقع شما را به هنگام انجام آن هیپنوتیزم می‌کند.

این کتاب به عنوان یک گام موثر و مبتکر برای تضمین موفقیت در انجام خود هیپنوتیزم فوری عمل می‌کند و شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری خواهد کرد.

همانطور که ذکر شد، برای عملی کردن خود هیپنوتیزم فوری نیازی به دانستن هیپنوتیزم ندارید اما داشتن دانش مقدماتی آن بدون شک مفید خواهد بود.

بخش اول

این کتاب به شما می‌گوید که به چه چیزهایی نیاز دارید تا از نیروی ذهن ناخودآگاه خود و چگونگی ارتباط آن با هیپنوتیزم آگاه شوید.

بخش دوم

به شما نشان داده خواهدشد که چگونه این شیوه را برای 35 هدف رایج هیپنوتیزم با استفاده از دست نوشته‌های به شکل حرفه‌ای آماده شده‌ هیپنوتیزم بکار ببرید.

بخش سوم

شما با جنبه‌ دیگری از خود هیپنوتیزم فوری آشنا خواهید شد که به شما نشان می‌دهد چگونه از این شیوه به شکل واقعی برای هر هدف بهبود خود، صرف نظر از منحصر به فرد بودن آن استفاده کنید.

تکنیک های کتاب خود هیپنوتیزم فوری را می توان با چشم باز نیز انجام داد و همچنین روش‌هایی برای افزایش عمق خلسه نیز برای تاثیرپذیری بیشتر ارائه شده‌است.

پس از تمرین تکنیک‌های ایجاد خلسه و افزایش عمق به صورت تخصصی به خود هیپنوتیزم می‌پردازد و در این مرحله است که به صورت تخصصی می‌تواند از هیپنوتیزم برای اهداف خود استفاده نماید.

با استفاده از تکنیک های کتاب خود هیپنوتیزم فوری می توان بر روی اشتها و وزن کنترل پیدا کرد و عادات خود را تغییر داده و زندگی شاد و بهتری داشته‌باشید.

با مطالعه این کتاب اعتماد به نفس خود را بالا ببرید، بیشتر پول در بیاورید، آلرژی‌تان را از بین ببرید و سیگار کشیدن را کنار بگذارید.

مجموعه خود هیپنوتیزم فوری شما را در حالت خلسه هیپنوتیزم می‌برد و تلقین‌های لازم را بر روی شما اعمال کند و دوباره شما را بیدار می‌نماید.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: