bazarnews

کد خبر: ۶۶۰۵
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۰
یک عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران معتقد است،دولت بایدواحدهای پیشرو را در همه بخش‌های اقتصاد شناسایی و موردحمایت قرار دهد. »
بازار نیوز - مهدی پورقاضی، عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران در رابطه تاثیرات بسته های خروج از رکود دولت گفت:« اگرچه آمارهای مرداد و شهریور نشان دهنده رشد کمی  در تولید واحدهای صنعتی است به خصوص در واحد های بزرگ ولی هنوز از رکود خارج نشده ایم با این حال روند مثبت است. »

 پورقاضی ادامه داد:«دولت برای خروج از رکود باید به دنبال واحد های پیشرو در صنعت باشد؛ آقای دکتر نیلی چنید قبل طرحی ارایه کرده بود که تاکید داشت،واحدهای پتروشیمی پیشرو هستند؛ گرچه در پتروشیمی ها ممکن است واحدهای پیشروی نیز وجود داشته باشد،اما به اعتقاد فعالان صنعتی در همه صنایع می توان واحدهای پیشرو وجود داشته باشد. »

عضو هیات نمایندگان اتاق تهران عنوان کرد:« از همین رو وظیفه دولت در وهله اول این است که واحد های پیشرو و مناسب را شناسایی و مورد حمایت قرار بدهد. »

پورقاضی با بیان اینکه جوایز صادرات یکی از این حمایت ها می تواند باشد،تصریح کرد:«ارز تک نرخی  متناسب با تورم  باید در اولویت های دولت قرار بگیرد،حال آنکه عملا می بینیم حمایت های مالی به مصرف کننده داده شود نه صنعت گر. »
خبرآنلاین
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۳ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۰
0
0
فقط خروج بخش مسكن از ركود ميتونه اقتصاد كشوررا از ركود نجات بده در ضمن آقاى روحانى كنترل تورم زمانى براى مردم شيرين هست كه كشور از ركود كشنده عذاب نكشه اينكه ما ديگه قدرت خريد نان نداشته باشيم و شما خوشحال از مهار تورم انصاف نيست
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: