bazarnews

کد خبر: ۶۶۳۰۷
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۲
طی طوفان سیرا در انگلیس سیلی صورت گرفت که به بیش از ۲۰۰۰۰ نفر در مناطق مختلف آسیب رساند.

پارک کردن خودرو در لندن می‌تواند خیلی خطرناک باشد. یک راننده اخیرا با پارک کردن اتومبیل خود در کنار رودخانه یک اشتباه بسیار بزرگ و غیر قابل جبران مرتکب شد. طی سیل اخیر که به دلیل طوفان سیرا در رودخانه تامس جریان داشت، یک خودروی بی‌ام‌و خاکستری مدل Z4 معلق بر روی آب دیده شد. مابقی خودرو‌ها که کمی خوش‌شانس‌تر بودند نیز طی این سیل قدرتمند از میزان بالا آمدن آب آسیب دیده‌اند.

 

گفته می‌شود میزان آب رودخانه در آن روز تا بالای گیاهان و درختچه‌ها آمده و بسیاری از وسایل اطراف را از بین برده است. زمانی که آب رودخانه کمی نشست کرده، این اتومبیل بر روی آب ظاهر شده، اما متاسفانه این تنها کمی قبل از غرق شدن دوباره Z4 بوده است. طوفان سیرا این هفته در پوتنی و ریچمند صورت گرفت و ارتفاع آب را به ۲۱.۷ فیت رساند و ساعت‌ها در این حالت باقی ماند. گفتنی است این سیل ناشی از بارش یک سال و نیم باران بود که در کمتر از ۲۴ ساعت اتفاق افتاد.

گفته می‌شود سیل پیش‌آمده بیش از ۲۰۰۰۰ نفر را بدون انرژی‌های اولیه قرار داده است و مردم در حال حاضر از نبود برق و گاز رنج می‌برند. در حالی که خیلی از افراد در این شرایط آسیب جدی دیده‌اند و این طوفان به عنوان بدترین طوفان قرن برای انگلیس شناخته شده، هواشناسی‌های این کشور معتقدند که آن‌ها در شرف مواجهه با یک طوفان قوی‌تر نیز هستند. در طی این خبر ۳۵ هشدار سیل منتشر شده و مناطقی در کامبریا و نورثامبرلند قرار است بیشترین آسیب را به خود ببینند.

 

رکنا

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: