bazarnews

کد خبر: ۶۹۲۱۵
تاریخ انتشار: ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۴
بازارنیوز گزارش می‌دهد؛
این سریال درباره افرادی است که در سدد شروع تجارت خود هستند و ایده خود را در مقابل ۵ سرمایه دار موفق به نام «شارک» برای جذب سرمایه معرفی می‌کنند.  سرمایه‌داران با سؤالات گوناگون ایده آن‌ها را بررسی می‌کنند و در انتها یا ایده را برای سرمایه‌گذاری مناسب تشخیص داده و معامله می‌کنند یا آن را رد می‌کنند.

گروه اقتصاد کلان بازارنیوز: بسیاری از سریال ها و فیلم های سینمایی، فرصتی برای یادگیری هستند. داستان سریال ها و فیلم ها می تواند زندگی یک فرد را کاملا تحت تاثیر قرار داده و عوض کند. در ارتباط با دنیای اقتصاد هم آثاری زیاده ساخته شده اند. اگر از مستندهای اقتصادی میانه خوبی ندارید، سریال های حوزه استارتاپ می تواند شما را با برخی مسائل اقتصادی، آشنا کند.

 

شارک تنک

شارک تنک ، نام سریالی است که توسط مارک برنت ساخته شده است. در این برنامه، افراد عادی برای شروع تجارت خود، ایده خود را برای عده ای عرضه می کنند و با چالش های پیش روی خود مواجه می شوند.

به طور مشخص، سریال درباره افرادی است که در سدد شروع تجارت خود هستند و ایده خود را در مقابل 5 سرمایه دار موفق به نام «شارک» برای جذب سرمایه معرفی می کنند. سرمایه‌داران با سؤالات گوناگون ایده آن‌ها را بررسی می‌کنند و در انتها یا ایده را برای سرمایه‌گذاری مناسب تشخیص داده و معامله می‌کنند یا آن را رد می‌کنند. گاهی بین سرمایه‌داران رقابت شدید برای ربودن ایده ایجاد می‌شود و سعی می‌کنند با پیشنهاد بهتر در اجرای ایده و عرضه آن به بازار از سایر سرمایه‌داران پیشی بگیرند.

 

اقتصاد به روایت سریال ۲ | «شارک تنک» و راه‌های جذب سرمایه

شایان ذکر است که نمره این سریال در سایت IMDB (بانک اطلاعات اینترنتی فیلم ها) که به عنوان سایتی معتبر در زمینه نمره دهی به آثار است، 7.3 از ۱۰ تعیین شده است.

در پایان باید گفت، دیدن این فیلم برای تمام افرادی که به دنبال جذب سرمایه هستند، توصیه می شود.

خبرهای مرتبط
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: