bazarnews

کد خبر: ۶۹۲۷۲
تاریخ انتشار: ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۱
وزارت دفاع آمریکا اعلام کرد که تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در این وزارتخانه به ۵۳۳۵ نفر افزایش یافته که ۳۴۳۸ نفر از آنها پرسنل نظامی هستند.

وزارت دفاع آمریکا روز دوشنبه اعلام کرد که تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در میان پرسنل نظامی این کشور به ۳ هزار و ۴۳۸ نفر رسیده است.

پنتاگون طی بیانیه‌ای که منتشر کرده افزود با افزایش مبتلایان به کرونا در میان نظامیان آمریکایی به ۳۴۳۸ نفر، مجموع مبتلایان به کرونا در میان نظامیان و غیرنظامیان پنتاگون به ۵ هزار و ۳۳۵ نفر رسیده است.

نیروی دریایی آمریکا بیشترین تعداد مبتلایان به ویروس کرونا را دارد. بر اساس آخرین آمار ۱۲۴۰ نفر از نیروی دریایی آمریکا به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند.

پس از نیروی دریایی، ارتش آمریکا بیشترین تعداد مبتلایان به ویروس کرونا را دارد و مبتلایان به کرونا در میان ارتشیان آمریکا به ۸۱۹ نفر رسیده است.

بر اساس بیانیه پنتاگون، تا کنون ۲۶۱ نفر از افراد وزارت دفاع آمریکا به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری بوده و ۱۳۳۱ نفر نیز بهبود یافته‌اند.

آخرین آمار قربانیان کرونا در پنتاگون همچنان ۲۲ نفر بوده و به این آمار افزوده نشده است.

تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا به بیش از ۷۸۱ هزار نفر رسیده و قربانیان این ویروس در این کشور نیز به بیش از ۴۱ هزار نفر رسیده‌اند.

 

شمار مبتلایان به کرونا در ایالت نیویورک از ۲۵۰ هزار نفر گذشت
فرماندار ایالت نیویورک از افزایش آمار افراد مبتلا به ویروس کرونا (بیماری کووید-۱۹) در این ایالت به بیش از ۲۵۰ هزار نفر خبر داد.

به نقل از شبکه خبری ان‌بی‌سی، «اندرو کوئومو» فرماندار ایالت نیویورک روز دوشنبه در نشست خبری روزانه خود اعلام کرد که طی 24 ساعت گذشته بالغ بر 4700 نفر به آمار مبتلایان به ویروس کرونا در این ایالت افزوده شده و تعداد کلی مبتلایان به حدود 252 هزار نفر رسیده است.

فرماندار ایالت نیویورک همچنین از فوت 478 نفر از مبتلایان به کرونا در این ایالت خبر داد. با احتساب این رقم، شمار قربانیان ویروس کرونا در ایالت نیویورک اکنون به 19 هزار نفر نزدیک شده است.

ایالت نیویورک از لحاظ تعداد مبتلایان به ویروس کرونا از تمامی کشورهای جهان (به جز خود آمریکا) بالاتر ایستاده و آمار قربانیان ویروس کرونا در این ایالت نیز تنها از کشورهای ایتالیا، اسپانیا، فرانسه و البته خود آمریکا کمتر است.

 

فارس

برچسب ها: کرونا ، آمریکا ، پنتاگون
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: