bazarnews

کد خبر: ۶۹۸۲۵
تاریخ انتشار: ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۱
سامانه سهام عدالت جهت رفع برخی از مشکلات کاربری، به روزرسانی شده و از امروز تغییرات ذیل در امکانات سامانه سهام عدالت ایجاد شده است.

گروه اقتصاد کلان بازارنیوز: با توجه به اینکه اگر سهام داران در مدت زمان تعیین شده به سامانه سهام عدالت مراجعه نکنند، روش آزاد سازی غیرمستقیم برای آنها در نظر گرفته خواهد شد، انتخاب روش غیر مستقیم از سامانه حذف گردید.

بر این اساس، اگر سهامداران سهام عدالت صرفاً مایل به انتخاب روش آزاد سازی بصورت مستقیم باشند، می‌توانند به سامانه الکترونیکی سهام عدالت مراجعه کنند؛ اما اگر سهامداران مایل به استفاده از روش غیرمستقیم برای آزادسازی سهام عدالت خود هستند، نیازی به مراجعه به سامانه الکترونیکی سهام عدالت نخواهند داشت؛ چراکه این روش به‌صورت پیش فرض، برای سهامداران در نظر گرفته شده است.

طبق آخرین به روز رسانی این سامانه، اگر سهامداران سهام عدالت شماره تلفن همراهی که در گذشته در سامانه سهام عدالت (در هنگام ثبت شماره شبا بانکی) ثبت کرده‌اند را نیز فراموش نموده‌اند، هم‌اکنون می‌توانند وارد سامانه شده و شماره تماس جدید خود را بدون نیاز به شماره قبلی، به منظور انتخاب روش آزاد سازی بصورت مستقیم، ثبت کنند.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: