bazarnews

کد خبر: ۷۰۵۵
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۶
کمک 8 میلیاردی هدایتی به پرسپولیس
یکی از افراد نزدیک به باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که حسین هدایتی در فصل نقل و انتقالات برای خرید بازیکن به باشگاه پرسپولیس کمک ۸ میلیاردی کرده است.
بازار نیوز - علی اکبر طاهری مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات روی پول حسین هدایتی حساب ویژه‌ای باز کرد و موفق شد با ستاره‌هایی مثل وحید امیری، سیدجلال حسینی و علیرضا بیرانوند قرارداد امضا کند و همچنین توانست طارمی و رامین رضاییان را مجاب کند که قراردادشان را با ریزه اسپور ترکیه فسخ کنند و بار دیگر به تیمشان برگردند.

نکته‌ای که در همان ابتدا باعث تعجب خیلی‌ها شد این بود که چطور بازیکنانی که تقریبا تمام تیم‌های لیگ برتری به دنبال آنها بودند حاضر شدند با این مبالغ کم با پرسپولیس قرارداد امضا کنند که ظاهرا جواب آن در پول‌های است که هدایتی به آنها پرداخت کرده است.

یکی از نزدیکان به باشگاه پرسپولیس که نمی‌خواست نامش فاش شود گفت: "آقای هدایتی به این شکل به باشگاه محبوبش در فصل نقل و انتقالات کمک کرد. او در فصل نقل و انتقالات ۸ میلیارد به پرسپولیس کمک کرد که البته این‌ها به جز ۲۰۰ هزار یورویی است که آقای هدایتی برای قرارداد گولچ به این باشگاه پول پرداخت کرده بود."

بازیکنانی که هدایتی به آنها کمک کرده است چه کسانی هستند؟
گفته می‌شود مهمترین پولی که هدایتی به پرسپولیسی‌ها کمک کرده است برای بازگشت مهدی طارمی و رضاییان به این باشگاه بوده است. او هم مبلغی را به عنوان رضایت‌نامه این ۲ بازیکن پرداخت کرد و هم به خود آنها مبلغی جدا از قراردادشان پرداخت کرد تا باشگاه برای جذب آنها با دردسر روبرو نشود. شنیده شده بقیه پول‌های هدایتی هم صرف پرداخت به سیدجلال حسینی، عیلرضا بیرانوند، وحید امیری و چند بازیکن دیگر شده است تا قیمت خرید بازیکنان پرسپولیس در سازمان لیگ نجومی نشود.
نسیم آنلاین
خبرهای مرتبط
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: