bazarnews

کد خبر: ۷۲۹۳
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۸
دیروز در شبکه های مجازی خبری مبنی بر افزایش بی سر و صدای قیمت دو خودروی سمند و پژو206 به گوش رسید که بررسی های امروز ما از ثبات قیمت این دو خودرو در بازار حکایت دارد.
بازار نیوز - روز گذشته خبری در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه ایران خودرو بی سر و صدا قیمت دو محصول پژو ۲۰۶ تیپ ۵ و سمند ال ایکس را حدود ۳۰۰ هزار تومان گران کرده است.

این موضوع دستمایه برخی انتقادات در فضای مجازی قرار گرفت با این حال پس از آن ایران خودرو با صدور اطلاعیه‌ای این موضوع را تکذیب کرد. طبق اعلام این شرکت قیمت درج شده در جدول قیمت محصولات ایران خودرو برای دو محصول پژو ٢٠٦ و سمند براساس مجوز شورای رقابت در خرداد ماه تعیین و در سایت فروش این شرکت درج شده است اما این افزایش قیمت تاکنون اعمال نشده و این دو محصول همچنان با قیمت‌های قبلی عرضه خواهند شد.

براساس این اطلاعیه برخلاف اخبار منتشر شده در فضای مجازی قیمت دو محصول ایران خودرو افزایشی نخواهد داشت. در این شرایط بررسی‌های میدانی از بازار آزاد خودرو در روز جاری (شنبه) نیز حاکی از آن است که قیمت دو خودروی سمند و پژو ۲۰۶ در بازار تغییری نسبت به قیمت این محصولات در هفته گذشته نداشته است.

این وضعیت در حالی است که حدود یک ماه پیش گروه خودروسازی سایپا قیمت چند محصول خود از جمله تیبا و پراید را گران کرد.
اقتصاد آنلاین
خبرهای مرتبط
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: