bazarnews

کد خبر: ۷۳۰۵۲
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۶
سازمان لیگ فوتبال ایران با ارسال نامه‌ای به باشگاه‌های فوتبال از آن‌ها خواسته در مورد مسائل مربوط به بیماری کرونا فقط با آن‌ها مکاتبه داشته باشند.

آماری که از کرونایی های دو تیم استقلال و فولادخوزستان پیش از دیدار این دو تیم برابر نساجی مازندران و پارس جنوبی منتشر شد، شرایط ویژه‌ای را ایجاد کرد که هنوز هم حواشی و تبعات آن ادامه دار است.
در همین راستا سازمان لیگ برای کم کردن از حجم این اخبار حاشیه ای با ارسال نامه ای از باشگاه های مختلف خواسته تا کلیه مکاتباتشان را به جای فدراسیون پزشکی ورزشی یا وزارت بهداشت با سازمان لیگ انجام دهند.
متن این نامه به شرح زیر است:
« احتراماً، ضمن تشکر از همکاری جنابعالی در آغاز مجدد لیگ های فوتبال ایران و ایجاد نشاط اجتماعی با رعایت پروتکل های ابلاغ شده به استحضار می رساند، روند برگزاری مسابقات در شرایط کووید می بایست منطبق بر پروتکل های به روز شده وزارت بهداشت و درمان باشد که این امر مستلزم یکپارچگی و ارتباط نزدیک مدیران عامل و کادر پزشکی تیم ها با عوامل برگزاری مسابقات در لیگ است. لذا خواهشمند است از تاریخ 11/4/1399 کلیه مکاتبات مربوط به چگونگی اجرای پروتکل های ابلاغ شده از سوی وزارت بهداشت و درمان و فدراسیون پزشکی ورزشی و ارائه مستندات مربوطه با سازمان لیگ انجام پذیرد. ضمناً طبق ابلاغیه وزارت بهداشت و درمان، فدراسیون پزشکی ورزشی ناظر بر اجرای پروتکل ها بوده و خواهد بود و کلیه مستندات درخواستی از طریق مکاتبه رسمی در اختیار آن نهاد قرار خواهد گرفت.»

ورزش3/

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: