bazarnews

کد خبر: ۷۳۰۷۵
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۲
رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران: هر ساله شورا در مرداد، حدود ۲ هفته تعطیل می‌شود و امسال هم مانند روال قبل خواهد بود.

هرا صدراعظم نوری رئیس کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر تهران درباره افزایش شیوع کرونا در پایتخت اظهار داشت: شهروندان باید هر چه بیشتر رعایت پروتکل های بهداشتی را مدنظر قرار دهند و علاوه بر استفاده از ماسک، سعی بر رعایت فاصله اجتماعی داشته باشند.
وی افزود: سیاست دولت فعال بودن اقتصاد در کشور است لذا از آنجایی که فعالیت ها و کار ها در حال حاضر تعطیل نیست شهروندان باید حتما رعایت دستورالعمل ها را مدنظر قرار دهند.
رئیس کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر تهران درباره اینکه نظر شورای شهر درباره لغو و اجرای طرح ترافیک گفت: مدیریت شهری در حال حاضر نظر به برداشته شدن طرح ترافیک ندارد و به عبارتی در شورا هم اعتقادی نداریم که طرح لغو شود.
صدراعظم نوری گفت: اجرای طرح سبب کاهش ترافیک به ویژه در محدوده مرکزی شهر می شود و این سؤال مطرح است که آیا اگر طرح لغو شود مسافران حمل و نقل عمومی کاهش می یابد؟ و یا این ناوگان هم تعطیل می شود؟
وی رعایت نکردن دستورالعمل های بهداشتی از سوی مردم را یکی از دلایل مهم شیوع کرونا اعلام کرد و گفت: اینکه شهروندان از ماسک استفاده نکنند سبب گسترش کرونا می شود و هر شهروندی باید خود را ملزم به رعایت این مساله بداند.
رئیس کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر تهران در پاسخ به این پرسش که آیا شورای شهر به دلیل افزایش شیوع کرونا تعطیل می شود یا خیر، گفت: خیر البته در مرداد حدود دو هفته شورای شهر تعطیلات سالانه اش آغاز می شود و روال سالانه این چنین بوده است.
صدراعظم نوری خاطرنشان کرد: خوشبختانه در حال حاضر همه اعضای شورای شهر سالم هستند و کسی مبتلا به کرونا نیست.

واحد مرکزی خبر/

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: