bazarnews

کد خبر: ۷۳۷۳
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۸
در نشست امروز عصر کمیسیون اقتصادی
نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از تصویب توافقنامه‌های اقتصادی ایران و هفت کشور در کمیسیون متبوعش خبر داد.
بازار نیوز - حجت‌الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان و نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی به تشریح نشست امروز عصر کمیسیون متبوعش پرداخت و اظهار داشت: جلسه امروز با حضور اعضا و تقوی‌نژاد و همکاران او در سازمان مالیاتی کشور برگزار شد.

وی افزود: در ابتدای نشست،‌ تقوی‌نژاد به قرائت گزارشی با محوریت قانون جامع مالیاتی و طرحی که در این زمینه در حال اجرا است، پرداخت. همچنین درباره موضوع صندوق‌های الکترونیک که قرار است نصب شود، بحث و تبادل نظر شد.

نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: در ادامه جلسه مسئله مالیات بر ارزش افزوده نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت که گزارش جامعی از سوی سازمان مالیاتی کشور ارائه شد. اعضای کمیسیون در این زمینه از مسئولان مربوطه در این سازمان سوالاتی را مطرح کردند که به علت تعدد سوالات زمان پاسخگویی وجود نداشت لذا مقرر شد جلسه بعدی کمیسیون به این سوالات پاسخ داده شود.

موسوی لارگانی در خاتمه عنوان کرد: در بخش پایانی جلسه نیز توافقنامه همکاری مالیاتی و اقتصادی بین ایران و کشورهای روسیه،‌ کرواسی، آذربایجان، مجارستان،‌ کره،‌ لیتوانی، اسلواک به تصویب رسید.
فارس
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: