bazarnews

کد خبر: ۷۳۹۲۴
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۷
امام جمعه سرعین ضمن انتقاد از گرانی‌های اخیر آن را ناشی از ضعف مدیریت دانست و گفت: گرانی‌ها افسار گسیخته است و معمولی نیست و اگر مهار شود درصد زیادی از وضعیت نامناسب اقتصادی بهبود خواهد یافت.

حجت الاسلام و المسلمین محمود اصغری با اشاره به گرانی لجام گسیخته ارز و کالا‌ها در کشور طی هفته‌های گذشته بیان کرد: گرانی در این موقعیت تنها به دلیل تحریم‌ها نیست و بخش زیادی از آن در سایه ضعف مدیریت است.
وی گفت: ‌ای کاش مسئولین هر صبح به بازار می‌رفتند و اقلام را در کنار مردم خرید می‌کردند تا بدانند مردم از این گرانی‌ها چقدر در سختی و رنج هستند و در چه وضعیتی زندگی می‌کنند.
اصغری گفت: البته ما به آینده خوشبین هستیم چرا که بزرگترین گناه یاس و ناامید است، اما گرانی‌ها افسار گسیخته است و معمولی نیست و اگر مهار شود درصد زیادی از این وضعیت نامناسب اقتصادی کاسته خواهد شد.
بیشتر بخوانید: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام: برای رفع گرانی‌ها از رشد بیشتر نقدینگی جلوگیری شود وی با بیان اینکه مردم ما پایبند انقلاب هستند و شرایط امروز سخت‌تر از جنگ 8 ساله نیست، در پایان اظهار کرد: مسئولین باید به معیشت مردم توجه کنند. گرانی‌ها گاهی در سایه مافیا رخ می‌دهد و مسئولین باید دست مافیا را کوتاه کنند.

میزان/

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: