bazarnews

کد خبر: ۷۳۹۲۷
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۵
سرپرست مرکز برنامه ریزی و فناوری اطلاعات آموزش وپرورش اعلام کرد: در ایام تابستان، زیرساخت‌های شبکه شاد مورد بهینه سازی قرار می‌گیرند و امکانات جدید به این شبکه اضافه می‌شوند.

 مهدی شرفی، سرپرست مرکز برنامه ریزی وفناوری اطلاعات آموزش وپرورش با اشاره به این که کرونا همه ما را غافل گیر کرد، گفت: آموزش وپرورش برای اتمام فرآیند های تحصیلیِ جاری در کشور، مجبور شد از ابزارهایی استفاده کند که روند انتقال مباحث درسی کامل شود.
او با اشاره به شبکه شاد، توضیح داد: نرم افزار «شاد» با همکاری «همراه اول» وظیفه داشت تا بخشی از آموزش باقی مانده از سال تحصیلی را به اتمام برساند.
سرپرست مرکز برنامه ریزی و فناوری اطلاعات آموزش وپرورش افزود: آموزش مجازی به زیرساخت های سخت افزاری و نرم افزاری متعددی نیاز دارد. در ایام تابستان و با اتمام سال تحصیلی، زیرساخت های شبکه شاد مورد بهینه سازی قرار می گیرند و حتماً امکانات جدید به این شبکه اضافه می شوند.
شرفی تأکید کرد: اگر بحران کرونا تا سال تحصیلی جدید به اتمام برسد، آموزش و پروش از شبکه شاد به عنوان برنامه کمکی – مکمل – بهره برداری می کند.
او با اشاره به این که اکنون اینترنت مصرفی کاربران در شبکه شاد رایگان است، عنوان کرد: آموزش وپرورش قصد دارد موضوع رایگان بودن اینترنت در شبکه شاد» را در هیات دولت و ستاد ملی بیماری کرونا مطرح کند و این امکان را به طور دائمی و رایگان در اختیار دانش آموزان قرار دهد.
سرپرست مرکز برنامه ریزی وفناوری اطلاعات آموزش وپرورش گفت: دانش آموزانی که به شبکه شاد دسترسی ندارند، حتماً به تلویزیون و شبکه های صداوسیما دسترسی دارند. آموزش های تلویزیونی مکمل خوبی برای آموزش های مجازی هستند.

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
شیعه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۷
0
0
بی اثر ترین به درد نخورترین در عرصه علم و دانش برای دانش اموزان است اگر طوری برنامه ریزی کنیم در هر کلاس ده نفر دانش اموز هم باشه خیلی بهتر و با کیفیتتر از این شاده
شیعه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۷
0
0
اموزش مجازی مساوی با دانش اموزان بیسواد و تنبل و متقلب
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: