bazarnews

کد خبر: ۷۴۰۰۳
تاریخ انتشار: ۰۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۵
هافبک پرتغالی منچسترسیتی عنوان کرد آن‌ها ترسی از رئال مادرید برای دیدار برگشت لیگ قهرمانان اروپا ندارند.

منچسترسیتی بعد از برتری برابر رئال مادرید در دور رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا باید در دیدار برگشت برابر این تیم قرار گیرد. رئال بعد ار قهرمانی در لالیگا در شرایط بسیا خوبی فرار دارد و این بازی قطعا دیدار دشواری برای تیم انگلیسی است. 
تیاگو سیلوا در این ارتباط گفت: "چه کسی مثل او می تواند به ما در این بازی کمک کند؟چه کسی در مسابقه مقابل یک باشگاه اسپانیایی به ما کمک خواهد کرد؟ قطعا جواب پپ گواردیولاست. وقتی گواردیولا سرمربی شماست بدون ترس مقابل رئال بازی می کنید. او همیشه می دانست که چگونه بهترین بازی را با آنها ارائه کند.
او در بخش دیگر سخنان خود گفت : از زمان شروع مجدد فصل، رئال تقریباً در تمام بازی های خود پیروز شده است و در نتیجه قهرمان لالیگا شده اند. این فقط به قدرت آنها دامن می زند و آنها کاملاً آماده بازی هستند. ما باید در شرایط بسیار خوبی قرار بگیریم و خیلی خوب بازی کنیم زیرا اگر اینطور نشود ما نمی توانیم به مرحله بعد صعود کنیم. ما می دانیم که باید با یک تیم بزرگ بازی کنیم و برای پیروزی باید تمام کیفیت خود را نشان دهیم. 
بازی منچستر سیتی - رئال مادرید در تاریخ ۷ اوت در منچستر برگزار می شود. دیدار رفت که در پایان ماه فوریه در مادرید برگزار شد، با پیروزی ۲ بر یک تیم گواردیولا به پایان رسید.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: