bazarnews

کد خبر: ۷۴۳۲۱
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۸
طبق آمار رویترز، شمار فوتی‌های کرونا در آمریکا طی ۲۴ ساعت گذشته با افزایش ۱۴۵۳ نفری که از ۲۷ مه بی سابقه بوده، به ۱۵۳ هزار و ۸۸۲ رسید.

شمار قربانیان ویرس کرونا در آمریکا در شبانه روز گذشته دست کم هزار و ۴۵۳ مورد افزایش یافت که از ۲۷ مه (۷ خرداد) بی سابقه بوده است. با این حساب، طبق آمار خبرگزاری رویترز ، تعداد کل تلفات این کشور که در جایگاه نخست کشورهای درگیر با این بیماری به لحاظ تعداد مبتلا و قربانی قرار دارد، به ۱۵۳ هزار و ۸۸۲ نفر رسید.
به شمار مبتلایان این کشور هم دست کم ۶۶ هزار و ۹۸۶ مورد جدید اضافه شد تا شمار کل مبتلایان به ۴ میلیون و ۵۸۰ هزار نفر برسد. این در حالی است که هنوز تعدادی از دولت های محلی آمار مربوط به ایالت خود را ارائه نداده اند.
در ماه ژوئیه (ماه گذشته) به تعداد مبتلایان در آمریکا، یک میلیون و ۸۷ هزار نفر (۶۹ درصد) اضافه شد و به تعداد تلفات ۲۵ هزار و ۷۷۰ مورد (۲۰ درصد) افزود شد. در ماه قبل آن (ژوئن) ۸۳۵ هزار مورد به تعداد مبتلایان و ۲۲ هزار و ۳۲۲ مورد به تعداد تلفات افزوده شده بود.
در همین حال سازمان «سی دی سی» مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری آمریکا، چندی پیش اعلام کرد نتایج تست پادتن ویروس  کرونا  در حد فاصل اواخر ماه مارس تا اوایل ماه مه نشان می دهد، شمار مبتلایان این ویروس در آمریکا شاید ۱۰ برابر آمارهای رسمی باشد.
طبق آمار پایگاه اطلاع رسانی worldometers، تاکنون در سراسر جهان ۱۷ میلیون و ۷۶۶ هزار و ۸۳۶ نفر به این ویروس کشنده مبتلا شده اند که از این میان ۶۸۳ هزار و ۲۱۶ نفر جان باخته و ۱۱ میلیون و ۱۶۶ هزار و ۱۱۴ نفر بهبود یافته اند.

برچسب ها: کرونا ، آمریکا ، تلفات
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: