bazarnews

کد خبر: ۷۴۵۸۳
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۴
مدیرعامل بانک سپه از نگاه ویژه این بانک به همکاران بانک‌های ادغامی و بهره مندی از تمام پتانسیل‌های موجود در این بانک‌ها خبر داد و اظهار داشت: هیچگونه تعدیل نیروی انسانی برای هیچ یک از سطوح پرسنلی بانک‌های ادغامی در دستور کار نیست.

محمد کاظم چقازردی با اشاره به روند موفق ادغام بانک های وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه یکی از موارد مهم در خصوص اجرای این مأموریت ملی را بهره مندی از نیروی انسانی این بانک ها عنوان کرد و اظهار داشت: از جمله موارد مهمی که از همان ابتدای مأموریت ملی ادغام مورد توجه و تأکید بوده بهره مندی از نیروی انسانی بانکهای ادغامی و تأمین امنیت شغلی و جلوگیری از تضیع حقوق آنان است.
چقازردی گفت: در بکارگیری کارکنان بانک های ادغامی شأن و جایگاه آنان حفظ و از تضیع حقوق آنان جلوگیری خواهد شد.
وی حفظ امنیت شغلی این همکاران را از جمله موارد دیگری عنوان کرد که در تصمیم گیری های مربوط به پرسنل بانکهای ادغامی مد نظر قرار گرفته است.
وی لزوم بهره گیری از تمام ظرفیت بانک های ادغامی، ترکیب تجربه و نیروی جوانی با ادغام ، و سرمایه دانستن ظرفیت های موجود در بانک های ادغامی را از جمله موارد و کلیدواژه هایی عنوان کرد که همواره مورد تاکید بوده است.
مدیرعامل بانک سپه نمونه بارز موارد یاد شده را ادغام نهایی دو بانک مهر اقتصاد و حکمت ایرانیان عنوان کرد و گفت: همکاران این بانکها در سطوح مختلف بانک از مدیران رده بالا همچون معاون مدیرعامل گرفته تا سطوح دیگر مدیران میانی به کارگرفته شده و مشغول فعالیت هستند.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: