bazarnews

کد خبر: ۷۴۹۲۸
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۹
مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال یوونتوس در رادار باشگاه رئال مادرید قرار گرفته است.

حذف زودهنگام رئال مادرید از رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، سبب شده تا مدیران باشگاه رئال مادرید به فکر تقویت ترکیب خود در نقل وانتقالات تابستانی بیندازند و در این راستا تقویت خط حمله برای آنها ظاهراً در اولویت قرار داد، چیزی که پس از جدایی کریستیانو رونالدو از جمع کهکشانی ها در تابستان 2018 کاملاً حس می شد.
شبکه تلویزیونی «مدیاسِت اسپورات» ایتالیا مدعی شد باشگاه رئال مادرید نسبت به جذب پائولو دیبالا از یوونتوس علاقه مند است و برای به خدمت گرفتن این مهاجم آرژانتینی حاضر است تونی کروس و یا ایسکو را نیز وارد این معامله کند. طبق این گزارش، ارزش این پیشنهاد مجموعاً 100 میلیون یورو خواهد بود.
مدیران باشگاه یوونتوس اما مصم به حفظ دیبالای 26 ساله هستند و او را یکی از ارکان اصلی پروژه جدید خود با سرمربیگری آندره آ پیرلو می دانند. پیش از این نشریه ایتالیایی «گاتزتا دلواسپورت»، مدعی شده بود باشگاه یوونتوس قرارداد پائولو دیبالا را تا ماه ژوئن سال 2025 تمدید خواهد کرد.
اودریوسولا در پایان فصل به رئال مادرید برمی گردد
این مهاجم آرژانتینی که تا سال 2022 با یوونتوس قرارداد دارد، اخیراً به عنوان ارزشمندترین بازیکن سری A ایتالیا در فصل 20-2019 انتخاب شد. او در فصل اخیر در 46 بازی از رقابت های مختلف بانوی پیر را همراهی کرد که حاصل آن 17 گل زده و 14 پاس گل بود.
دیبالا که در سال 2015 از پالرمو به یوونتوس پیوست، تاکنون 95 گل در 228 بازی به ثمر رسانده و با این تیم پنج قهرمانی در سری A، سه قهرمانی در جام حذفی ایتالیا و دو قهرمانی در سوپرجام ایتالیا را تجربه کرده است.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: