bazarnews

کد خبر: ۷۵۴۶۴
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۴
سید ابوالحسن فیروز آبادی از شرایط جدید تعرفه مصرفی برای تحصیل دانش‌آموزان و اختصاص دادن پهنای باند مناسب در شبکه «شاد» خبر داد.

سید ابوالحسن فیروزآبادی دبیر شورای عالی فضای مجازی، در نشست بررسی آخرین وضعیت سامانه «شاد» گفت: با همکاری و هماهنگی تمامی دستگاه‌های مربوطه ترافیک مناسب برای شبکه «شاد» در سال تحصیلی جدید و شرایط ویژه تعرفه‌ای برای کاربران آن اختصاص خواهد یافت.

وی با اشاره به اهمیت ساماندهی فضای آموزشی کشور در شرایط همه گیری ویروس کرونا افزود: باید شبکه آموزشی دانش آموزی در کشور روی سکوی (پلتفرم) مناسب با کارآمدی و امنیت بالا برای فعالیت دائمی و تداوم سیستم آموزشی ترکیبی ایجاد شود که البته این سکو جایگزین آموزش و پرورش نخواهد بود بلکه مدل نظام آموزشی تکمیلی در کشور است.

برای اتصال دانش‎‌ آموزان به سامانه شاد باید شرایط یکسانی ایجاد شود

فیروزآبادی با بیان اینکه در سال تحصیلی جدید آموزش ترکیبی (آموزش حضوری، مجازی، تلویزیون و بسته‌های آموزشی) در نظر گرفته شده است، اظهار داشت: شرایط دسترسی یکسان برای دانش آموزان به همراه پیوست فرهنگی این شبکه ایجاد و روابط درون و برون نهاد آموزش و پرورش باید تنظیم شود.

وی تاکید کرد: فضای آموزشی کشور نیاز به تحول دیجیتال دارد که شبکه شاد تحول ابزاری این حوزه را فراهم کرده است، اما باید در نهایت تحول دیجیتالی در این بخش صورت پذیرد.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: