bazarnews

کد خبر: ۷۵۴۹۴
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۱
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: خانواده های محترم از بابت سلامتی فرزندان شان در هنگام برگزاری آزمون سراسری آسوده خاطر باشند.

منصور غلامی در نشست هماهنگی روسای دانشگاه ها برای برگزاری کنکور، افزود: آزمون سراسری امسال در موعد مقرر قبلی یعنی روز های ۲۹، ۳۰، ۳۱ مرداد و اول شهریورماه و با رعایت فاصله حداقل ۱۸۰ سانتی متر بین داوطلبان برگزار می شود.
وزیر علوم با بیان اینکه آخرین گزارش رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از هماهنگی هیئت های برگزار کننده رضایت بخش بود، گفت: هماهنگی و همکاری تمام سازمان ها در برگزاری مطلوب آزمون سراسری موثر خواهد بود و حتی وزیر محترم بهداشت نیز به روسای دانشگاه های علوم پزشکی تاکید کرده است که در کنار برگزارکنندگان آزمون سراسری باشند و روسای دانشگاه های غیر پزشکی هم باید در انجام این آزمون همکاری کنند.
وی افزود: گاهی اوقات ممکن است دست اندرکاران برگزاری آزمون در حوزه های برگزاری به دلیل شلوغی در کار، دقت و ظرافت های لازم را رعایت نکنند که اگر دوستان و مسئولان دانشگاهی به جلسات برگزاری و هماهنگی ها در استان ها و شهرستان ها سرکشی کنند، این اشکالات را گوشزد کرده و برطرف می کنند.
غلامی با بیان اینکه استاندار ها موظف شده اند تا با مجموعه های برگزارکننده کنکور همکاری لازم را داشته باشند، اظهار داشت: مدیریت فضای خارج از جلسه برگزاری آزمون هم بسیار مهم است و باید با اعمال روش های مناسب از شلوغی و تجمع مشایعت کنندگان و همراهان داوطلبان و همچنین استقبال از آنان پس از برگزاری آزمون جلوگیری شود و این قسمت به عنوان آسیب پذیرترین بخش برگزاری آزمون باید به خوبی مدیریت شود.

برچسب ها: وزارت علوم ، کنکور ، کرونا
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: