bazarnews

کد خبر: ۷۵۵۰۱
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۱
در شرایطی که طی ساعات اخیر شایعات جدی در خصوص حضور حامد لک درون دروازه پرسپولیس برای فصل آینده شکل گرفته، مخالفت ها با این انتخاب به اوج خود رسیده است.

حامد لک، دروازه بان سابق صبای قم، تراکتور، سایپا، نساجی و فولاد که در حال حاضر در تیم ماشین سازی حضور دارد، به عنوان مدعی حضور در لیست فصل آینده پرسپولیس بعد از جدایی بیرانوند معرفی شده است.
این شایعه اما طی ساعات اخیر با حواشی و هجمه زیادی مواجه شده است. لک که دوران موفق حضور او شاید به سال های گذشته برگردد و طی این مدت با حضور در تیم های نه چندان مطرح نتوانسته شرایط خوبی را دنبال کند، در این فصل نیز 24 بازی برای این تیم به میدان رفته است. تیمی که در منطقه سقوط قرار دارد و در صورت عدم کسب نتیجه در بازی آخر شاید به لیگ دسته اول سقوط کند.
لک در این فصل طی 24 بازی برای ماشین سازی 29 گل دریافت کرده و اوج ضعف او در جدال با پیکان قعرنشین بود که با دریافت 6 گل نیز همراه بود. دروازه بان سابق تراکتور در بازی شب گذشته مقابل این تیم نیز با دریافت گلی عجیب، زمینه ساز شکست تیمش شد. در کنار این مسائل باید به مشکلات خارج از فوتبال او نیز اشاره کرد که در دوره ای نیز با علی دایی به عنوان سرمربی خود نیز دچار چالش شده بود.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: