bazarnews

کد خبر: ۷۵۵۶۳
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۲
سایت باشگاه پرسپولیس نوشت: باشگاه پرسپولیس طی اطلاعیه ای اعلام کرد که اعلام لیست خرید پرسپولیس گمانه زنی است و این باشگاه فعالیتی در نقل و انتقالات نداشته است.

با توجه به رواج شایعات بی اساس در حوزه فعالیت های نقل و انتقالاتی که در بعضی موارد انتشار و اصرار بر آن ها مشکوک به نظر می رسد، باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه ای نسبت به این موضوع واکنش نشان داد.
این اطلاعیه به شرح زیر است:
در روزهای اخیر با انتشار شایعات مختلف در ارتباط با فهرست خرید پرسپولیس، مذاکره و حتی توافق با بازیکنان جدید روبرو بوده ایم و هر چه به تاریخ دربی جام حذفی نزدیک می شویم، این شایعات، رشد فزاینده ای پیدا می کنند! بر این اساس، با تأکید به اطلاع رسانه های محترم و هواداران عزیز می رساند؛ که این اخبار در حد گمانه زنی هستند و باشگاه پرسپولیس با توجه به بازی های حساسی که پیش رو دارد، ناگزیر به دوری از فعالیت در این حوزه در مقطع کنونی بوده است.
به این ترتیب، تأکید می شود، شایعات انتشار یافته، صحت ندارند. با احترام نسبت به تمام بازیکنان ارزنده فوتبال ایران، بدیهی است که با توجه به جاذبه فراوان پرسپولیس، بسیاری بازیکنان و مدیران برنامه آن ها تمایل به همکاری با پرسپولیس دارند، ولی برای این منظور باید تا پایان رقابت های جام حذفی صبر کرد.
در این ارتباط، از هوادارن پرسپولیس هم تقاضا می کنیم با توجه این که باشگاه پرسپولیس، اصلا فعالیت نقل و انتقالاتی خود را آغاز نکرده است، در صفحات اختصاصی خود یا عرصه های دیگر در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، از دامن زدن به شایعاتی که منتشر می شود به هر طریق اعم از بازنشر آن ها یا درج مطالب له یا علیه این شایعات، خودداری کنند. توجه داشته باشید این مساله به شدت به آرامش و تمرکز بازیکنان و تیم لطمه خواهد زد.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: