bazarnews

کد خبر: ۷۵۶۰۰
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۵
رئیس کمیته ملی المپیک در مراسم افتتاح سالن بازسازی شده توفیق جهانبخت حاضر شد.

رضا صالحی امیری در مراسم افتتاح سالن نوسازی شده توفیق جهانبخت، گفت: همه نام آوران و بزرگان کشتی امروز لبخند به لب دارند که به خانه خود آمدند و از انسان های بزرگ و با فضیلت یاد کردند. 
وی افزود: احساس می کنم کشتی در ایران ویژگی های ممتازی دارد و هر وقت دبیر درخواستی را مطرح کند بلافاصله هم من و هم دیگر مسئولان به کمک او می رویم. امجدیه ریشه ورزش کهن ایران است. امروز ما یک سالن را افتتاح نکردیم بلکه بخشی از هویت و تبار کشتی ایران را به نمایش گذاشتیم.
وی خاطرنشان کرد: کشتی مردمی ترین رشته ورزشی ایران زمین است و همه قهرمانان ما از متن مردم آمدند. تختی بزرگ ، علیرضا دبیر و دیگر بزرگان از متن جامعه رویش کردند. آغاز گر افتخار ما در عرصه جهانی و داخلی و مرام پهلوانی از کشتی آغاز شده است. کشتی هم مقصد است و هم مقصود. تجلیل از بزرگان کشتی تجلیل از مرام پهلوانی است.
رییس کمیته ملی المپیک افزود: باید از همه کسانی که در کشتی ایران زمین تلاش کردند از صنعتکاران، سیروس پور، برزگر، برادران خادم، علیرضا دبیر و ... تشکر کنیم. دبیر ثابت کرد جوان با کفایتی است و می تواند گام های بزرگتری بردارد و کشتی را به قله های توسعه برساند. برای همه قهرمانان کشتی آرزوی سلامتی دارم. با بنا و غلامرضا محمدی شخصا تماس گرفتم و برای انتخابشان به عنوان برترین های آسیا تبریک گفتم و بار دیگر تبریک می گویم. مطمئن هستم کشتی پرچم پر افتخار ایران را باز هم به اهتزار درمی آورد.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: