bazarnews

کد خبر: ۷۵۷۶۰
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۲
دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی گفت: ترکیش ایر اعلام کرده که از اول سپتامبر پروازهای ترکیه انجام می شود و با توجه به افزایش نرخ ارز قیمت بلیت گران تر می شود.

مقصود اسعدی سامانی دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی در گفت و گو با خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، با بیان اینکه شرکت هواپیمایی ترکیه اعلام کرده است که از ابتدای سپتامبر تمامی پروازهای ایران ترکیه و بالعکس انجام می شود گفت : ترکیش ایر انجام پرواز به چند شهر ایران را در دستور کار خود قرار داده که این شهرها عبارت است از تهران، شیراز ،اصفهان و تبریز و البته این پروازها از یازدهم شهریور ماه انجام می شود.

دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی با بیان اینکه قیمت بلیت های پرواز های خارجی تابع نرخ ارز است افزود: با توجه به شرایط اقتصادی و افزایش بهای نرخ ارز و یورو قیمت بلیت پروازهای خارجی به ویژه برای ترکیه در مقایسه با سال های گذشته افزایش یافته است.

به گفته این مقام مسئول در صورتی که تقاضا برای این پروازها کم باشد، نرخ بلیت پروازها چندان افزایش نمی یابد اما اگر درخواست برای این پروازها بالا باشد به طور قطع نرخ بلیت ها بالا خواهد رفت.

دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی اظهار کرد: طبق قوانین هر کشور در حوزه هوایی در صورتی که انجام پروازها لغو شود باید طبق قانون مبالغ به مسافران بازگردد، اما اگر این موارد رعایت نشود باید سازمان هواپیمایی کشور این موارد را به صورت کامل پیگیری کند.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: