bazarnews

کد خبر: ۷۵۹۰۷
تاریخ انتشار: ۰۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۲
آمار داد و ستدهای اوراق تسهیلات مسکن در فرابورس نشان می دهد که این اوراق در چهار ماه ابتدای سال جاری در بازه قیمتی بین ۶۵ تا ۷۲ هزار تومان در نوسان است و بین معامله گران داد و ستد می شود.

بر اساس آخرین آمار معاملات فرابورس، قیمت اوراق تسهیلات مسکن «تسه» بعد از نوسان در هفته های اخیر این روزها در حدود ۷۱ هزار تومان از سوی سرمایه گذاران داد و ستد می شود.
آمارهای معاملاتی نشان می دهد که در معاملات فرابورس، قیمت اوراق تسهیلات مسکن «تسه» فروردین ماه سال ۹۹ به میزان ۷۱ هزار و ۹۴۶ تومان، اردیبهشت ماه سال ۹۸ به میزان ۷۱ هزار و ۱۰۰ تومان، خرداد ماه سال ۹۸ به میزان ۷۲ هزار و ۵۰ تومان، تیر ماه سال ۹۸ به میزان ۷۱ هزار و ۲۴۶ تومان و مرداد ماه سال ۹۸ به میزان ۵۷ هزار و ۴۹۰ تومان در تابلوهای آماری ثبت شده است.
این گزارش حاکی است که قیمت اوراق تسهیلات مسکن «تسه» اسفندماه سال ۹۸ به میزان ۷۰ هزار و ۸۳۹ تومان، بهمن ماه سال ۹۸ به میزان ۷۰ هزار و ۴۴۱ تومان، دی ماه ۹۸ به میزان ۵۷ هزار و ۸۹۷ تومان، آذر ماه ۹۷ به میزان ۷۰ هزار و ۳۸۸ تومان، آبان ماه ۹۸ به میزان ۷۰ هزار و ۱۲۸ تومان، مهر ماه ۹۸ به میزان ۷۰ هزار و ۷۶۴ تومان، شهریور ماه ۹۸ به میزان ۷۰ هزار و ۲۰۲ تومان، مرداد ماه ۹۸ به میزان ۷۲ هزار و ۶۱۴ تومان، تیر ماه ۹۷ به میزان ۷۱ هزار و ۶۹۷ هزار تومان، خرداد ماه ۹۸ به میزان ۷۰ هزار و ۵۹۴ تومان، اردیبهشت ماه ۹۸ به میزان ۷۰ هزار و ۴۶۴ تومان و فروردین ماه ۹۸ به میزان ۷۰ هزار و ۹۵۲ تومان داد و ستد می شود.
اوراق تسهیلات مسکن چیست؟
اوراق گواهی تسهیلات مسکن پس از پذیرش در فرابورس، در عمل معامله این اوراق شکل رسمی و ضابطه مند به خود گرفت و در حال حاضر این اوراق مانند سایر سهم های موجود در فرابورس در ساعات معاملاتی خرید و فروش می شود.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: