bazarnews

کد خبر: ۷۶۱۰۸
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۰
عضو هیأت رئیسه کمیسیون بهداشت مجلس با انتقاد از عرضه نفت در بورس با قیمت 944 هزار تومان که جبران کسری بودجه است تا مشارکت دهنده مردم گفت : پیشنهاد عرضه بنزین در بورس مطرح شده است زیرا مردم می توانند آن را در مرز بفروشند.

محمد پاک مهر عضو هیأت رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس درباره فروش اوراق سلف نفتی در بورس از سوی دولت اظهار داشت: فروش اوراق سلف نفتی در بورس به نظر می رسد با استقبال خوبی از سوی مردم روبه رو نشود زیرا چالش های پیش رو در آینده و فروش نفت با قیمت بشکه ای 944 هزار تومان کمی سخت است.
**فروش نفت در بورس مشکلات اجتماعی ایجاد می کند
وی افزود: تضمینی نیست نفتی که به مردم در قالب اعتبار فروخته و وجه آن هم دریافت می شود در آینده با وضعیت دیگری مواجه نشده تحریم ها حذف نشود.
عضو هیأت رئیسه کمیسیون بهداشت مجلس خاطرنشان کرد: دولت اگر نتواند نفت فروش به مردم را برگرداند احتمالا با مشکلات اجتماعی وسیعی روبه رو خواهیم شد.
پاک مهر گفت: دولت احتمالاً به دو دلیل نفت را در بورس عرضه می کند که یا کسری بودجه خود را جبران کند یا اینکه منفعت دیگری دارد که سؤال همگان هم همین است.
**دولت به دنبال پر کردن جیب خالی خودش است
وی افزود: اگر دولت بنای کمک به مردم و بهبود فضای کسب و کار، اشتغال، صنعت و سرمایه گذاری را با پول و مشارکت مردم دارد که نگاهی خوب محسوب می شود ولی اگر دولت به دنبال پر کردن جیب خالی خودش است اقدامی سؤال برانگیز محسوب می شود.
عضو هیأت رئیسه کمیسیون بهداشت مجلس خاطرنشان کرد: اگر دولت تضمین می دهد مشکلات اجتماعی در آینده و در پی فروش نفت در بورس به وجود نمی آید و آسیب های اجتماعی شکل نمی گیرد ما موافق این کار هستیم.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: