bazarnews

کد خبر: ۷۶۱۴۲
تاریخ انتشار: ۰۴ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۴
امیر هامونی در گفت وگوی ویژه خبری از هفت برابر شدن ظرفیت هسته معاملاتی بازار سرمایه خبر داد و گفت: با تلاش مهندسان ایرانی، تعداد تراکنش ها به ازای هر ثانیه از سوی هسته معاملات هفت برابر شده و به ۲۰ هزار تراکنش در ثانیه رسیده است. بر این اساس بازار دیگر بازار دو شیفته نخواهد بود بلکه به زودی معاملات تمامی اوراق بهادار در یک جلسه معاملاتی انجام خواهد شد.

مدیرعامل فرابورس با بیان اینکه عرضه واحدهای صندوق دارادوم بر مبنای تخفیف ۲۰ درصدی روی قیمت پایانی قیمت سهام این شرکت ها در بازار سهام معاملات فردا خواهد بود، اظهار کرد:حمایت حقوقی ها از بازار سرمایه در روزهای آینده ادامه دارد.
به گزارش ایسنا، امیر هامونی در گفت وگوی ویژه خبری از هفت برابر شدن ظرفیت هسته معاملاتی بازار سرمایه خبر داد و گفت: با تلاش مهندسان ایرانی، تعداد تراکنش ها به ازای هر ثانیه از سوی هسته معاملات هفت برابر شده و به ۲۰ هزار تراکنش در ثانیه رسیده است. بر این اساس بازار دیگر بازار دو شیفته نخواهد بود بلکه به زودی معاملات تمامی اوراق بهادار در یک جلسه معاملاتی انجام خواهد شد.
وی ادامه داد: حتی عرضه های اولیه نیز بعدازظهر معامله نخواهد شد و تمامی معاملات هم زمان انجام می شود.
قیمت سهم های دارادوم بر اساس قیمت معاملات فردا
مدیرعامل فرابورس در ادامه با اشاره به پذیره نویسی صندوق سرمایه گذاری دارادوم در بازار سرمایه اطهار کرد: طی هفته های اخیر موضوع پذیره نویسی و یا عدم پذیره نویسی واحدهای این صندوق که شامل سهام برخی شرکت های پالایشی و پتروشیمی است موجب شد سهامداران برخی ناهماهنگی ها را در این خصوص به سایر بخش ها نیر تعمیم دهند. این موضوع دلیل مالی، رفتاری داشته ولی تاثیری در ارزش گذاری سهام این شرکت ها به همراه ندارد.
هامونی ادامه داد: عرضه واحدهای صندوق دارا دوم بر مبنای تخفیف ۲۰ درصدی روی قیمت پایانی قیمت سهام این شرکت ها در بازار سهام در معاملات فردا خواهد بود.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: