bazarnews

کد خبر: ۷۶۱۷۰
تاریخ انتشار: ۰۴ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۸
زائران حج تمتع ۱۴۰۰ از امروز واریز مرحله دوم هزینه سفر به سرزمین وحی را آغاز کردند.

سرپرست معاونت حج و عمره سازمان حج و زیارت روز دوشنبه در نشست شورای برنامه ریزی و هماهنگی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت که به ریاست حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالفتاح نواب نماینده ولی فقیه درامور حج و زیارت تشکیل شد، اعلام کرد: سامانه دریافت قسط دوم وجه ثبت نام حج تمتع سال آینده از ساعت ۱۰ صبح امروز دوشنبه (۳ شهریور ماه) به مدت ۱۰ روز برای واریز این وجه، فعال شد.
علی رضا رشیدیان ادامه داد: در ساعات اولیه فعال شدن این سامانه استقبال از پرداخت مرحله دوم هزینه سفر حج تمتع پیش رو خوب بود و تعداد قابل توجهی از زائرانی که وجه مرحله اول را واریز کرده بودند نسب به پرداخت قسط دوم اقدام کردند.
برپایه این گزارش، وجه حاصل از پرداخت مرحله دوم هزینه سفر زائران برای خرید الباقی ارز مورد نیاز حج تمتع ۱۴۰۰ به حساب بانک مرکزی واریز خواهد شد. نرخ ارز برای زائرینی که مرحله اول و دوم هزینه سفر خود را واریز کنند، تثبیت می شود.
درادامه این نشست موضوع برگزاری مراسم گرامیداشت شهدای منا و مکه مکرمه در دوم مهرماه (که در سال ۹۴ برابر با دهم ذیحجه بوده) با حضور نماینده بنیاد شهید و امور ایثارگران و رئیس ستاد حج و زیارت سازمان صدا و سیما مطرح و مقرر شد این مراسم با مشارکت بعثه مقام معظم رهبری، سازمان حج و بنیاد شهید در بستر فضای مجازی و برخی از شبکه های صدا و سیما برگزار شود.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: