bazarnews

کد خبر: ۷۶۲۲۶
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۷
بسیاری از دارندگان خودروی پراید بعد از توقف خط تولید این محصول نگران کمبود قطعات و لوازم یدکی این محصول هستند.

 مدتی است که خبر توقف تولید برخی خودرو های ایرانی به گوش می رسد. خودرو هایی که بیشتر اقشار جامعه به خصوص قشر ضعیف از آن استفاده می کنند. پراید و پژو ۴۰۵، ۲ خودرویی بودند که زمانی بیشتر از خودرو های دیگر در کوچه و خیابان به چشم می خوردند.
خودرویی که چه در بالای شهر و چه در پایین شهر و حتی در شهرستان ها تقاضای زیادی داشت، حالا به توقف تولید رسیده و دیگر قرار است حضورش در بازار کمرنگ شود. توقف تولید این خودرو به کنار، مشکلی که هم اکنون باعث بروز دغدغه افراد شده، توقف تولید لوازم یدکی و قطعات مورد نیاز این محصول است.
به دلیل اینکه این خودرو جزو پر متقاضی ترین خودروهای تولید داخل به شمار می رود و اقشار زیادی از آن استفاده می کنند، در نتیجه توقف تولید آن، توقف تولید قطعات را به دنبال خواهد داشت، این مشکل باعث شد تا به سراغ تولید کنندگان قطعه برویم و از وضعیت تولید مطلع شویم.
در این میان سوالات زیادی مطرح می شود سوالاتی مانند؛ آیا توقف تولید خودرو منجر به توقف تولید قطعه خواهد شد؟ آیا به دنبال آن قطعات اصلی در بازار کم می شود؟ توقف تولید خودرو هایی مانند پراید و پژو ۴۰۵ چه چالش هایی را برای قطعه سازان به دنبال دارد؟

برچسب ها: پراید ، لوازم یدکی ، سایپا
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: