bazarnews

کد خبر: ۷۶۲۴۸
تاریخ انتشار: ۰۸ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۸
رییس مرکز شماره گذاری پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا اعلام کرد که به زودی در سراسر کشور نوبت دهی برای تعویض شماره گذاری و تعویض پلاک خودرو به شکل اینترنتی انجام خواهد شد.

سرهنگ علی محمدی در گفت وگو با ایسنا، دراین باره گفت: با تدبیر ریاست پلیس راهور ناجا و در راستای گسترش خدمات الکترونیکی نیروی انتظامی، تصمیم بر آن شد تا نوبت دهی برای حضور در مراکز تعویض پلاک اینترنتی شود. در همین راستا نیز ابتدا ظرفیت یک سالن از دو مرکز تعویض پلاک «خاوران» در شرق تهران و «میثم» در غرب تهران و سپس تمام ظرفیت مراکز تعویض پلاک «اتحاد» در تهرانپارس و «الغدیر» در یافت آباد به نوبت دهی اینترنتی اختصاص یافت.
وی با بیان اینکه در حال آماده سازی زیرساخت ها در دیگر مراکز تعویض پلاک خودرو و موتورسیکلت هستیم، گفت: با برنامه ریزی های انجام شده بزودی و تا اوایل پاییز ۹۹ امکان نوبت دهی در تمامی مراکز تعویض پلاک ایجاد خواهد شد و پس از آن نیز به مرور نوبت دهی فقط از طریق اینترنت انجام خواهد شد.
محمدی آدرس این سامانه را nobatdehi.epolice.ir اعلام کرد و گفت: شهروندان با استفاده از سامانه نوبت دهی پلیس می توانند به راحتی نوبت اینترنتی را دریافت کنند. در حال حاضر زمان نوبت دهی نهایتا یک روز است و فرد می تواند برای روز بعد نوبت دریافت کند، البته در مواردی حتی برای همان روز نیز ظرفیت دریافت نوبت وجود داشته است.
 رییس مرکز شماره گذاری پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا درباره اینکه گفته می شود تجمع زیادی در مراکز تعویض پلاک وجود دارد، گفت: با توجه به شیوع کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی از جمله فاصله گذاری فیزیکی تصمیم بر آن شد تا رانندگان به جای تجمع و حضور در سالن ها در خودروی خود منتظر بمانند و همین موضوع سبب شد تا برخی تصور کنند که جمعیت زیادی در مراکز تعویض پلاک حضور دارند.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: