bazarnews

کد خبر: ۷۶۲۵۹
تاریخ انتشار: ۰۸ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۸
سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به ضرورت استفاده از همه ظرفیت ها برای حفظ آرامش بازار و تامین به موقع اقلام سفره مردم گفت: تامین و استمرار فراوانی کالا مد نظر سیاستگذاری و در اولویت وزارت صمت قرار دارد.

جعفر سرقینی در نشست با سرپرست معاونت بازرگانی داخلی و مدیران این حوزه بر ضرورت بکارگیری تمامی توان برای تحقق شعار جهش تولید در سال جاری تاکید کرد.
وی ادامه داد: معاونت بازرگانی داخلی به عنوان مهمترین رکن دستگاه ها و معاونت های ستادی وزارت صمت علاوه بر وظایف تامین کالا و تنظیم بازار، باید در قالب مسئولیت های شورای بازرگانی کشور نسبت به هماهنگی درون و برون دستگاهی در ساماندهی واردات کالاها و جلوگیری از واردات کالاهای دارای مشابه داخلی مطابق با تاکید مقام معظم رهبری اقدام کند.
سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد: پیگیری مستمر تامین ارز کالاهای اساسی، ضروری سیاستگذاری در حوزه صادرات، توجه به اولویت مصرف کنندگان داخلی و تشویق صادرات به گونه ای که منجر به برگشت ارز صادراتی شود در کنار توسعه لجستیک و زیرساخت های تجاری باید در دستور کار قرار گیرد.
سرقینی با اشاره به نامگذاری امسال تحت عنوان سال جهش تولید گفت: بهره گیری از ظرفیت های استارت آپ ها، فروشگاه های زنجیره ای و تعاونی ها و صنوف توزیعی، تولیدی و خدماتی باید در راستای تحقق شعار جهش تولید باید صورت گیرد.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: