bazarnews

کد خبر: ۷۶۵۳۸
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۷
وزیر خارجه آمریکا با تکرار ادعاهای ترامپ درباره رای‌گیری پستی اعلام کرد خطرناک است که ایالت‌ها در انتخابات راهکار رای‌گیری پستی را امتحان کنند.

مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا در گفت‌وگو با این شبکه تلویزیونی با تکرار ادعاهای دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور این کشور درباره رای‌گیری پستی در انتخابات آمریکا اعلام کرد اگر ایالت‌ها قوانین خود را تغییر دهند و در این انتخابات راهکار رای‌گیری پستی را امتحان کنند خطرناک است.

مجری شبکه تلویزیونی فاکس‌نیوز از پمپئو پرسید: آقای وزیر، قبل از اینکه وزیر خارجه باشید، شما نماینده مجلس از ایالت بزرگ کانزاس بودید، بنابراین می‌دانید که انتخابات چگونه برگزار می‌شود. شما دقیقاً می‌دانید که اکنون همه افرادی که دوباره انتخاب شده اند چه احساسی دارند. آیا نگرانی‌های رئیس‌جمهور در مورد رای‌گیری از طریق پست را درک می‌کنید؟ از وقتی که ویچیتا در کانزاس را ترک کردید، من مطمئن هستم که به خوبی از این موضوع آگاه هستید که در مناطق دور افتاده ایالت شما تعدادی از مردم بودند که در آن انتخابات به روشی خاص رای می‌دادند، احتمالاً رای خود را به روش غیرحضوری یا پستی دادند. آیا آن زمان مشکلی داشتید؟

پمپئو در پاسخ گفت: استیو، (نام مجری) فکر می‌کنم چند بار به طور غیرحضوری رای داده ام. نگرانی بزرگ این است که این فقط یک مسئله منطقی است. من به عنوان وزیر امور خارجه شاید کمی از مطلب خارج شده باشم، اما این یک مسئله منطقی است. اگر ایالت‌ها قوانین خود را تغییر دهند و در این انتخابات راهکار رای‌گیری پستی را امتحان کنند این خطرناک است.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: