bazarnews

کد خبر: ۷۶۵۹۶
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۸
شهردار تهران اعلام کرد: مراسم کلنگ زنی اتصال نمایشگاه بین الملی تهران به شبکه مترو روز سه شنبه هفته جاری برگزار خواهد شد و با تجهیز این نمایشگاه پرمخاطب تا حدودی ترافیک این محدوده بر اثر برگزاری نمایشگاه برطرف خواهد شد.

«پیروز حناچی» روز شنبه در مراسم افتتاحیه پروژه های شهری منطقه ۲ در سخنانی که به صورت ارتباط زنده اینترنتی ایراد شد افزود: روز سه شنبه هفته جاری دو اتفاق بزرگ در تهران خواهد افتاد که یکی کلنگ زنی مترو تهران در نمایشگاه بین المللی و دیگری اتصال منطقه ۲۲ به شبکه ریلی است.
وی اظهار داشت: همچنین بنا داریم بوستان گفتگو را تا حدود بزرگراه هاشمی رفسنجانی ادامه دهیم که این بوستان تا همت آماده افتتاح است.
شهردار تهران در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه نیمه نخست شهریور هفته دولت و یادآور شهیدان رجایی و باهنر است گفت: امسال آخرین سال قرن حاضر است و سده ای را پشت سر می گذاریم که پر از ماجراها و اتفاقات نادر و متفاوت است؛ از جنگ جهانی اول گرفته تا اتفاقاتی که امروز در جهان شاهد آن هستیم که امیدوارم قرن آینده دارای اتفاقات بهتری باشد که البته شهرداری تهران برنامه های مفصلی برای تهران ۱۴۰۰ دارد که بزودی اعلام خواهیم کرد.
وی ادامه داد: شهرداری تهران یک سازمان اجتماعی است و همه پروژه ها و کارهایی که در آن انجام می شود را باید از نظر ابعاد اجتماعی بررسی کرد در غیر این صورت ممکن است پروژه ها را با هزینه های زیاد اجرا کنیم و باعث اتلاف منابع شود.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: