bazarnews

کد خبر: ۷۷۰۸۵
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۰
وزیر راه و شهرسازی درباره خانه های خالی اعلام کرد: ۱.۵ میلیون مالک که بیش از یک واحد دارند، شناسایی شدند که برایشان پیامک ارسال شده و در آستانه بازخوردگیری هستیم.

محمد اسلامی گفت: نقش تعاون را به عنوان گسترده ترین نهاد مردمی در اقتصاد کشور ارج می نهیم.
وزیر راه و شهرسازی افزود: در شرایطی که اقتصاد جهانی متاثر از شیوع کرونا در مسیر رشد منفی است، در کشور ما اقتصاد در حرکت است.
وی اظهار داشت: محصولات و دستاوردهای تکنولوژی و صنعتی ما در حوزه ساختمان و تاسیسات محدود به بازارهای داخلی نیست و ما بازارهای صادراتی وسیعی در اختیار داریم که با رشد تولید و رعایت الزامات و استانداردهای ملی و بین المللی می توانیم سهم بازار را گسترش دهیم و با رعایت اخلاق حرفه ای در بحث کیفیت این بازارها را پایدار نگه داریم و از این طریق اشتغال و تولید در این عرصه رونق پیدا کند.
اسلامی با تاکید بر نقش تعاون در اقتصاد ابراز داشت: نقش تعاون را به عنوان گسترده ترین نهاد مردمی در اقتصادی کشور هست ارج می نهیم و برای اینکه تعاون توسعه پیدا کند تفاهم نامه ای هم با اتاق تعاون منعقد کردیم و امیدواریم با این تفاهم نامه بتوانیم گام های موثری برداریم.
وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: چند انتظار مهمی که در سالجاری در بخش ساختمان و مسکن داریم و به طور مشترک با وزارت صمت دنبال می کنیم، این است به طور روزافزون بتوانیم در جهت ارتقای کیفی محصولات و پایدارسازی تولید اقدام کنیم و پشتیبانی وزارت صمت و راه وشهرسازی در دولت، موجب شود قیمت نهاده های این حوزه به صورت کنترل شده باشد و مزیت های ساخت و ساز و جریان تولید مسکن برای جامعه هدف را بتواند تسهیل کند؛ به نحوی که با یک نظام کنترل شده بتوانیم جریان تولید را به صرف وصلاح سازنده و ملت رعایت کنیم.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: