bazarnews

کد خبر: ۷۷۰۹۶
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۶
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه به کم فروشی سازماندهی شده در اپراتورهای همراه نرسیدیم، گفت: قیمت ها بالا نرفته، اما مصرف کاربران بالا رفته و بهتر است زمانی که منزل هستید، از اینترنت خانگی استفاده کنید تا هزینه هایتان متعادل تر شود.

محمدجواد آذری جهرمی در اینستاگرام خود، از کاربران خود خواست سولاتی را مطرح کرده تا به آنها پاسخ دهد. او درباره برنامه اینترنت رایگان برای دانش آموزان و معلمان گفت: استفاده از سامانه شاد رایگان شده است و بسته ویژه دانش آموزان را هم به زودی اعلام می کنیم.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره نرم افزار ادوب کانکت برای کلاس آنلاین دانشجویان و هزینه این نرم افزار اظهار کرد: هر دانشگاه برای خودش سرور ادوب کانکت اختصاصی دارد و لازم است آدرس سرور دانشگاه، از طریق وزارت علوم برای ما ارسال شود تا آن را رایگان کنیم. در حال بررسی هستیم تا استفاده از اسکای روم را کاملا رایگان کنیم.
آذری جهرمی درباره عدم تطابق سرویس درخواستی و دریافتی کاربران و اینکه چرا اینترنت با سرعت ۱۶ مگابیت، تجربه ای در حدود ۴ مگ دارد، گفت: اگر سرویس ۱۶مگابیتی بخرید و کمتر از آن تحویلتان دهند، یعنی کم فروشی کرده اند، شکایتتان در ۱۹۵ ثبت کنید تا همکارانم آن را پیگیری کنند.
به نتیجه کم فروشی در اپراتورها نرسیدیم
وی همچنین درباره احتمال کم فروشی اپراتورهای همراه از جمله همراه اول و ایرانسل اظهار کرد: شکایاتی دریافت کردیم، یک بار هم تخلفاتی بود که رفع شد. اما انصافا به تازگی به کم فروشی سازماندهی شده در این دو اپراتور نرسیده ایم. اگر شواهدی دارید به ما در ۱۹۵ منعکس کنید.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پاسخ به اینکه بهترین اپراتور کدام است، توضیح داد: به سایت netsanjplus.ir بروید و آنجا بر اساس موقعیت جغرافیایی، قیمت و کیفیت همه اپراتورها، به صورت آنلاین در اختیار شماست و می توانید مقایسه کنید.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: