bazarnews

کد خبر: ۷۷۳۶۱
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۲
یک کارشناس سازمان هواشناسی به تشریح آخرین وضعیت آب و هوایی در سراسر مناطق کشور پرداخت.

کبری رفیعی به تشریح آخرین وضعیت آب و هوایی در سراسر مناطق کشور پرداخت و گفت: امروز و فردا در بخش هایی از استان گیلان، اردبیل، آذربایجان غربی و ارتفاعات غرب مازندران بارش باران را خواهیم که در این مدت میزان بارش ها در غرب گیلان از شدت بیشتری برخوردار است.
وی ادامه داد: روز پنج شنبه بارش ها در بخش هایی از استان گیلان، اردبیل، دامنه و ارتفاعات مازندران، ارتفاعات غرب سمنان و ارتفاعات شرق تهران بارش باران همراه با رعد و برق و رگبار روبه رو هستیم.
این کارشناس سازمان هواشناسی تصریح کرد: روز جمعه در کل کشور جوی آرام و پایدار را خواهیم داشت، اما روز شنبه بازهم در بخش هایی از گیلان، اردبیل و ارتفاعات غرب مازندران بارش ها ادامه خواهد داشت.
رفیعی خاطرنشان کرد: از نظر شرایط دمایی روز چهارشنبه و پنج شنبه دمای هوا در سواحل دریای خزر و استان اردبیل کاهش پیدا می کند که این کاهش ۴ درجه ای خواهد بود.
وی ادامه داد: از امروز تا پایان هفته پدیده غالب در شرق و جنوب شرقی کشورمان به ویژه در شمال سیستان و بلوچستان، شرق کرمان و شرق هرمزگان وزش شدید باد خواهد بود که این مساله با خیزش گرد و خاک هم همراه خواهد بود.
رفیعی تصریح کرد: دریای خزر نیز و از فردا چهارشنبه تا آخر هفته مواج و متلاطم پیش بینی شده است.
وی تصریح کرد: تهران امروز با آسمانی صاف تا کمی ابری و وزش باد همراه خواهد بود که این شرایط جوی فردا نیز به همین صورت تدوام دارد.
این کارشناس سازمان هواشناسی خاطرنشان کرد: حداکثر دمای تهران امروز به ۳۰ درجه سانتیگراد و حداقل دمای تهران به ۲۰ درجه سانتیگراد می رسد در روزهای آینده با کاهش نسبی دما هوا همراه است.

برچسب ها: باران ، هواشناسی ، بارش
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: